Atlético Madrid CZ/SK

Diego: Má budoucnost je ve Wolfsburgu

04/08/2012 10:35 // Sebyk // 779 zobrazení // zdroj: marca.com, atleticofans.com

Vypadá to, že jedna z letních telenovel se blíží ke svému konci. Brazilský tvůrce hry Diego, jenž minulý rok zazářil na hostování v Atléticu, včera na tiskové konferenci potvrdil, že příští sezonu setrvá ve Wolfsburgu. Naděje fanoušků červenobílých na to, že by jejich klub získal jednu z hvězd uplynulé sezony na trvalý přestup, se tak zdají být definitivně mrtvé.

„Má budoucnost je ve Wolsfburgu. Jsem tu velmi spokojený a tomuto týmu jsem připraven odevzdat vše. Děkuji kouči Magathovi za jeho důvěru a za to, že mi dal druhou šanci,“ nechal se Diego slyšet. „Udělal jsem chyby, ale poučil se z nich a jsem rád, že mohu být zpátky. Chci tento rok odehrát nejlepší sezonu své kariéry a udělat o mnoho lepší dojem než minule,“ pokračoval Brazilec, kterého v červenobílém dresu v nadcházejícím ročníku zřejmě s definitivní platností neuvidíme.

Na zmíněné tiskové konferenci se objevil i kontroverzní kouč Felix Magath. „Udělali jsme rozhodnutí a jeho výsledkem je, že Diego zůstane s námi. Je to hráč kvalit pro Ligu mistrů a jeho přítomnost zvyšuje naše šance na umístění v horních patrech tabulky. Je to klíčový hráč, který je schopný rozhodovat zápasy, permanentně zásobovat své spoluhráče šancemi na vstřelení branky a dokáže skórovat i sám,“ prohlásil trenér Wolfsburgu. „Kdokoli, kdo miluje fotbal, si zamiluje i Diega,“ zakončil Magath.

Komentáře (2)
  1. oba dva si pekelne serou do huby, zvlast diego. vsadim se, ze behem sezony budou mit dalsi konflikt a diego se bude pristi leto zase pakovat…

  2. už je toho fakt priveľa okolo Diega :| ak by sa mal takto chovať aj u nás, tak radšej nie…ďakujeme za úžasnú sezónu, veľa šťastia *BYE*


Komentáře

No trackbacks yet.