Atlético Madrid CZ/SK

Diego Forlán se rozloučil se spoluhráči, nezapomněl přitom pohanit Florese

08/09/2011 13:31 // Andres // 580 zobrazení // zdroj: marca.com

Diego Forlán se byl v pondělí rozloučit na Cerro del Espino se svými bývalými spoluhráči. Při té příležitosti poskytl španělským médiím rozhovor, ve kterém, jak se už stalo téměř zvykem, nezapomněl vyzdvihnout svůj negativní vztah s bývalým trenérem Atlética Quique Sánchezem Floresem.

Měl se mnou osobní problém a dával mi to velmi jasně najevo, přestože já jsem neudělal nic špatně,“ řekl Uruguayec. „Quique Flores vedl už několik týmů a všude měl s někým problém. Všichni víme, jak tento pán pracuje. Moje chování vůči němu možná nebylo perfektní, ale předtím jsem nikdy neměl problém s trenérem. Je mi 32 a pracoval jsem už s několika kouči,“ nepřestává Forlán útočit.

V žabomyších válkách pokračuje i sám Quique, který si Forlánovy výroky nenechal líbit: „Mám důkazy, že jsem v žádném týmu s nikým problémy neměl. Jen jsem prostě na hráče náročný. Požaduji výkony, připravenost a dobré chování. To Forlán nesplňoval,“ vysvětloval s klidem ex-trenér Atlética. „Naše zájmy se lišily. Já jsem chtěl získat co nejvíce bodů, takže jsem sázel na jiné hráče,“ řekl Quique.

Diego Forlán si s novináři také promluvil o svém odchodu. „Věděl jsem, že mě chce klub prodat. Nikdo mě přímo nenutil odcházet a po pravdě řečeno já jsem chtěl zůstat, ale když jsem byl na dovolené v Miami, klub už sháněl nové hráče na mou pozici,“ svěřil se Cachavacha. „Ale ne, neberu si to osobně, nakonec všechno dobře dopadlo.

V posledních dnech byl útočních zaskočen také nemilou zprávou. Nemůže se zúčastnit podzimních bojů Interu Milán v Lize mistrů, protože za Atlético nastoupil ve třetím kole kvalifikace do Evropské ligy: “Bylo mi řečeno, že stačí, abych nevstoupil na trávník proti Vitórii,” řekl zaskočený Forlán. Překvapen byl i hráčův agent, Daniel Bolotnicoff: “Předpokládali jsme, že Diego bude moci hrát skupinovou fázi Ligy mistrů. Diego byl naštvaný, protože se chtěl nejcennější soutěže zúčastnit hned,” řekl Bolotnicoff.

Komentáře (0)

Žádné komentáře.


Komentáře

No trackbacks yet.