Atlético Madrid CZ/SK

Diego: Cítím, že jsem blízko návratu

22/03/2012 15:20 // Sebyk // 654 zobrazení // zdroj: atleticofans.com

Atlético Madrid se v posledním měsíci muselo obejít bez svého klíčového hráče Diega Ribase, což se negativně projevilo i na jeho předváděné hře, které viditelně chyběly nápady brazilského playmakera, to by se však mohlo brzy změnit. Hráč již totiž naplno trénuje s týmem, dnes odehrál celé cvičné utkání proti rezervnímu týmu a dokonce vstřelil i branku. K dispozici by tak kouči Simeonemu mohl být již pro víkendové utkání na hřišti Zaragozy. Jak sám Diego tvrdí, "cítím, že jsem blízko návratu."

"Cítím se velmi dobře," řekl brazilský špílmachr novniářům. "V posledních třech trénincích se mi hrálo skvěle. Cítím, že jsem blízko návratu. Je ale těžké říci, kdy přesně budu moci naplno naskočit do hry. Uvidíme, co řeknou doktoři, ale jak říkám, cítím se velmi dobře a moc toužím znovu hrát," prohlásila klíčová postava týmu Rojiblancos. Diego také promluvil o šancích Atlética na dobrou sezonu. "Jsem si jistý, že máme na to dostat se do Ligy mistrů. Teď ale není čas bavit se o našich cílích, ale o nadcházejcích utkáních. Musíme jít nadále od zápasu k zápasu," myslí Brazilec.

Bývalá hvězda Juventusu nebo Werderu Brémy promluvila i o svých spoluhráčích a trenéru Simeonem. "Myslím, že tým si vede v tuto chvíli velmi dobře. Všichni odvádí neskutečnou práci, zejména kouč. Když vezmu v potaz, že spousta hráčů není k dispozici, a navíc je tu i ten nabitý program, tak si držíme solidní formu. Tímto způsobem musíme pokračovat, abychom mohli dosáhnout toho, co jsme si předsevzali," pochválil Diego tým, který si dokázal solidně poradit v situaci, kdyz mu chyběla jeho klíčová postava.

Brazilský záložník vyzdvihl i fakt, že v týmu Atlética jsou hráči připraveni zaskočit jeden za druhého. "Myslím, že já osobně mám v týmu důležitou roli a chci být na place, abych mu mohl pomoci, ale Atlético potřebuje pomoc každého jednotlivého hráče. Máme tu velmi silnou skupinu hráčů, která odvádí skvělou práci. Podívejte se na Kokeho nebo Tota Salvia, kteří v podstatě nastupují na mojí pozici a vedou si skvěle," velebil Diego práci spoluhráčů, kterým bylo na ramena naloženo obrovské břímě nahradit mozek týmu a poskytovat spojku mezi záložníky a útočníky.

Komentáře (2)
  1. moc bych si pral, aby se vratil uz proti zare, ale na druhou stranu bych jeho navrat vazne nechtel uspechat. doufam, ze doktori budou v tomhle pripade opatrni, ale moc strach nemam – villalon je profesional…

  2. Už se na něj těším. Je potřeba, aby někdo Kokeho prostřídal. Vypadá to, že už mu dochází dech a potřeboval by si odpočinout. Proti Zaře by to klidně mohlo být třeba posledních 20 minutek *BRAVO*


Komentáře

No trackbacks yet.