Atlético Madrid CZ/SK

De Gea na zdravotních testech v Manchesteru

27/06/2011 17:13 // Andres // 477 zobrazení // zdroj: atleticofans.com

David De Gea je právě v Anglii a podstupuje zdravotní testy, které jsou dalším stupňem dlouho očekáváného konce ságy o jeho přestupu.

Dvacetiletý gólman se na začátku června vyjádřil, že svou budoucnost nehodlá řešit do konce Evropského šampionátu jedenadvacítek. Ten právě v sobotu vítězstvím Španělů skočil, a tak to vypadá, že De Gea neztrácel žádný další čas, když už svůj slib splnil.

Britský deník Daily Mail dnes zveřejnil fotografii De Gey s jeho přítelkyní u nemocnice Bridgewater v Manchesteru. Představitelé United se snažili zdravotní testy utajit a tak kolem De Gey rozprostřeli bílé prostěradlo, což se však minulo účinkem, když Daily Mail dokázal získat snímky i tak.

Dvacetimilionový přestup tak může být dokončen a De Gea oficiálně představen jako nová posila Manchesteru United již během příštích 48 hodin. United vidí v De Geovi dlouhodobou náhradu za Van der Sara, který ukončil kariéru. Tímto přestupem se jejich výdaje za přestupy vyšplhají na 55 milionů euro, zatímco Atlético ještě neutratilo ani cent.

Komentáře (0)

Žádné komentáře.


Komentáře

No trackbacks yet.