Atlético Madrid CZ/SK

De Gea kritizuje počínání Atlética

08/07/2012 17:31 // Sebyk // 761 zobrazení // zdroj: marca.com, mundodeportivo.com

Brankář David De Gea se při jednom z nedávných rozhovorů pustil do strategie vedení Atlética. Jedničce Manchesteru United se nelíbí, jak Colchoneros zachází se svými odchovanci.

„Ne, klub by se nikdy neměl zbavovat svých odchovanců. Vůbec nevím, co se stalo kolem Domíngueze, nechápu to, ale pro klub je vždy lepší, když jeho dres oblékají hráči, které si sám vychoval“, míní De Gea, kterého minulý rok potkal podobný osud jako letos Domíngueze.

„Spoléhaní se na odchovance představuje mnohem levnější způsob a navíc máte oddané hráče, kteří pro klub na hřišti nechají vše,“ kritizuje španělský gólman počínání Atlética, které se až příliš ochotně zbavuje svých odchovanců.

„Podívejte se na Athletic – zažili skvělý rok a tým mají složený v podstatě jen ze svých odchovanců, kteří jsou ochotni pro klub jezdit po zadku od začátku do konce a sedřít se z kůže,“ vyzdvihl De Gea přístup baskického Athleticu.

Komentáře (4)
  1. to je ono David *THUMBS UP* *BRAVO* pust sa do nich

  2. Je to prd platné. Asi aj tak asi všetci tušíme, že Koke sa tiež dlho nezdrží a rovnaká budúcnosť bude čakať Manquilla, Olivera a ostatných..

  3. True story Davide, true story..

  4. pre Gil Marína su odchovanci len velmi dobry zdroj prijmov, to je vsetko


Komentáře

No trackbacks yet.