Další smolná bezbranková plichta pro Atlético B

18/01/2012 14:18 // Sebyk // 334 zobrazení // zdroj: madridatleticos.com, atleticofans.com

Rezerva Atlética natahuje svou šňůru neporazitelnosti, přesto ale přichází o cenné body v boji o play-off, které se začíná znatelně vzdalovat. Místo výher nad papírově slabšími protivníky si totiž připsala pátou remízu v řadě, čtyřikrát z toho navíc nedokázala vstřelit branku. Tentokrát béčko uhrálo nudnou a opět velmi smolnou plichtu 0:0 doma s outsiderem z Toleda, z dvaceti odehraných zápasů mají Atléti na kontě již jedenáct remíz.

Srbský stratég Milinko Pantić sice vytvořil neprostupnou defenzívu, ze svých útočníků však musí být již pořádně zoufalý. V desáté minutě přitom Atlético mohlo vést nad Toledem již 3:0, Saúla i Pedra však v ložených gólovkách vychytal brankář Saavedra, v 8. minutě pak rozhodčí přehlédl, že jeden z hostujících hráčů zahrál rukou ve vápně a upřel hráčům Rojiblancos pokutový kop.

Smůla hráčů Atlética pokračovala i nadále, když těsně před přestávkou nejlepší střelec béčka Pedro překonal brankáře Saavedru, z brankové čáry však míč na poslední chvíli odklidil jeden z obránců Toleda. Po přestávce prozměnu kapitán Regalón nastřelil pumelicí jen tyčku svatyně hostů a krátce nato Javi Cantero hlavičkou po rohu orazítkoval i břevno Saavedrovy branky.

Hráči Toleda si nakonec dokonce mohli odvézt velmi nezasloužené tři body, Atlético však v závěru jako vždy zachránil skvělý Iago. Zápas nakonec tedy skončil 0:0 a Atlético ztratilo další cenné body. Na domácí vítězství rezerva Rojiblancos čeká již od října. Napravit si reputaci bude mít příští týden na hřišti Celty Vigo B.

Sestava: Iago – Regalón, César Ortiz, Míchel, Cantero – Fer, Sergio Marcos (87. Cidoncha) – Omar (80. N’Doye), Noguera (70. Gerard), Saúl – Pedro.