Atlético Madrid CZ/SK

Čtvrtfinále LM uvidí madridské derby!

20/03/2015 16:58 // Atletico de Madrid // 545 zobrazení // zdroj: uefa.com

Los LM

 

Po dnešním losu čtvrtfinále Ligy mistrů ve švýcarském Nyonu je jasné, že v letošním ročníku uvidíme hned osm madridských derby. Z rukou Karla-Heinze Riedleho vzešel los, který mezi fanoušky z obou táborů budí odlišné emoce.

Šest dosavadních klání hovoří jasně ve prospěch Los Colchoneros, kteří čtyřikrát vyhráli, dvakrát vybojovali remízu, vyřadili Real ze španělského poháru a získali superpohár. Na druhé straně zde stojí loňské finále Ligy mistrů, které nakonec urval „bílý balet“.  Diego Simeone má však v dlouhodobém srovnání s Carlem Ancelottim navrch (5 výher, 3 remízy, 3 prohry), a proto nezbývá než doufat, že si Atlético užije dalšího velkého vítězství nad odvěkým rivalem.

První utkání se odehraje na Calderónu 14. dubna, odveta na stadionu Realu je na programu 22. dubna.

Komentáře (1)
  1. Já mám z toho docela radost. Slabé týmy v téhle fázi už nejsou a zrovna Real má Simeone kompletně přečtený, umí ho porazit, vyřadit i rozdrtit. Je to podle mě lepší než hrát s Portem, Monakem nebo PSG, ti by nás mohli nepříjemně překvapit.

    Mnohem víc mi vadí, že začínáme doma. Pravidlo venkovních gólů je fakt svině. Na druhou stranu, Real jsme na Bernabeu už taky porazili :D Každopádně se fakt těším a je super, že jsme dokázali dvakrát za sebou dojít ročníku takhle daleko. Případné vypadnutí mě teď ještě štvát nebude, víc by mě pak mrzelo následný vypadnutí v semifinále. Ale nepředbíhat.

    Šance vidím 50:50, Realu se vrátí všichni klíčoví hráči a tak trochu tuším, že si Carlo nenechá utéct ligu i LM. Navíc ta jejich strašná forma trvá už tři měsíce a kdy jindy to zlomit, než v takovém zápase. Na druhé straně nás v těch čtrnácti zápasech mezi Simeonem a Ancelottim opravdu přehrávali možná tak pět poločasů, takže si fakt myslím, že šanci postoupit máme úplně stejnou jako Real.


Komentáře

No trackbacks yet.