Atlético Madrid CZ/SK

Courtoisovo zranění není vážné, proti Udine zřejmě nastoupí

17/10/2011 13:08 // Sebyk // 588 zobrazení // zdroj: as.com

Snad všem fanouškům Atlética pořádně zatrnulo, když se v závěru zápasu s Granadou srazila jednička Rojiblancos Thibaut Courtois s útočníkem domácích Ikechukwu Uchem. Mladý belgický brankář se zůstal po střetu svíjet na zemi a držel se za hlavu. Courtois zápas nakonec dohrál, necítil se však zcela v pořádku, a proto včera absolvoval vyšetření, která měla odhalit případné komplikace.

Fyzioterapeuti Atlética však žádné závažné problémy neobjevili a i samotný brankář se dnes cítí o poznání lépe. Zřejmě se jednalo o pouhý šok z tvrdého nárazu a Courtois by měl být trenéru Manzanovi k dispozici už pro čtvrteční utkání Evropské ligy proti Udine. Na sever Itálie Atlético odlétá ve středu odpoledne a pokud se do té doby neobjeví žádné komplikace, měl by být součástí výpravy i Thibaut Courtois.

Nad zdravotním stavem dalšího lazara – Portugalce Sílvia – se nadále vznáší otazníky. I on by však čtvrteční utkání mohl stihnout, což by jistě velmi potěšilo trenéra Manzana, který by mohl upustit od svých experimentů na pozici pravého obránce. Menší šrámy si z utkání s Granadou odnesl i José Antonio Reyes, proti Udine pak určitě nenastoupí trio Antonio López, Toto Salvio a Arda Turan, které trápí lehčí svalové zranění.

Komentáře (2)
  1. uf, tak to je fajn. pokud nam nekdo muze v udine pomoct udelat vysledek, tak je to courtois. snad se stihne dat dohromadyi silvio, juanfrana ani pereu na kraji obrany fakt videt nechci…


Komentáře

No trackbacks yet.