Atlético Madrid CZ/SK

Correa bude kvůli nádoru v srdci půl roku bez fotbalu a jeho přestup se odkládá

17/07/2014 20:27 // Andres // 907 zobrazení // zdroj: marca.com, as.com

1405552275_extras_noticia_foton_7_0Špatné zprávy přichází z Argentiny. Ángel Correa si podle nejnovějších odhadů odpočine od fotbalu šest měsíců, potvrdil deníku Olé prezident San Lorenza Matías Lemmens. Na vině je drobný nádor v srdeční komoře, který odhalila první zdravotní prohlídka na klinice Atlética Madrid. Úspěšná zdravotní prohlídka je přitom nezbytnou podmínkou k finalizaci již dojednaného přestupu.

Correa byl jen pár dní po zdravotní prohlídce, která proběhla 28. května, operován nejlepšími specialisty v New Yorku. Původní prognózy po operaci hovořily o šestitýdenní pauze, nádorové onemocnění, ač nezhoubné, se však ukázalo mnohem vážnější. Nové vyhlídky hovoří o neurčité pauze, některá média ji specifikují jako půlroční.

Atlético Madrid má i přes zdravotní problémy Argentince stále v úmyslu dokončit jeho přestup. Correa právě v Madridu postupuje rehabilitaci, ve které bude pokračovat i srpnu. Podle zdravotního stavu by 19letý útočník postoupil novou prohlídku ještě na konci srpna. Pokud to hráčův stav nedovolí, přestup proběhne až v zimním přestupovém období.

Komentáře (4)
  1. Je mi líto toho kluka. Snad ho to nějak psychicky nepoznamená a vrátí se ještě silnější.

    Každopádně by mě zajímalo, jak hodláme vyřešit útok. Lea nabízíme úplně všude a přitom máme jen fakt jen Mandžukiće. Že by jsme to fakt stáhli na jednoho útočníka a jeho č.3 dostával šanci třeba Hector?

    • Nebo Rubén Mesa?

    • presne, je mi ho hlavne lito, srdce navic fakt neni zadna prdel. pul roku bez fotbalu bude pruser jak po strance herni praxe, ale i hlavne i ty psychiky – pritom si toho v zivote uz vyzral dost…

      ja fakt doufam, ze zustane leo, podle me by se k mariovi idealne hodil. je ale fakt, ze za maria tam fakt nikdo neni a je to dost risk – celou sezonu neodehraje. tusim, ze nekdo jeste prijde, ale fakt nechapu, co chteji delat s tim delortem – hrac z ligue 2, vazne? %-)


Komentáře

No trackbacks yet.