Atlético Madrid CZ/SK

Colchoneros čeká ruský mráz, soupeřem v Evropské lize bude Kazaň

20/12/2012 16:00 // Andres // 736 zobrazení // zdroj: clubatleticodemadrid.com

Los Evropské ligy dnes Atléticu Madrid přisoudil soupeře pro další fázi poháru. V šestnáctifinále soutěže se Colchoneros, kteří ve skupině B obsadili druhé místo, střetnou s Rubinem Kazaň.

Na ruský klub s příchutí Španělska (za Rubin hraje trojice Španělů César Navas, Iván Marcano, Pablo Orbaiz a bývalý útočník Málagy Venezuelan Salomón Rondón) se návštěvníci stadionu Vicenteho Calderóna mohou těšit 14. února, do města na břehu Volhy svěřenci Simeoneho pojedou o týden později.

K losu se už vyjádřil sportovní ředitel José Luis Caminero. Ten neskrýval obavy. „Je to těžký soupeř, navíc datum, ve kterém se odveta hraje, z toho udělá velmi mrazivý a daleký výlet,“ naznačil Caminero, co může být rozhodujícím faktorem. „Mají taky hodně zkušeností v Evropě. Hráli Ligu mistrů, dvakrát pak získali titul v ruské lize,“ dodal sportovní ředitel na účet Rubinu, který ve své skupině Evropské ligy neprohrál, navíc předčil celky jako Partizan Bělehrad či Inter Milán.

V případě, že Atlético Madrid postoupí, bude je čekat vítěz klání mezi Levante a Olympiakosem. Osmifinále bude na programu 7. a 14. března.

Jaké šance Atlético má a bude zima hrát skutečně důležitou roli?

Komentáře (2)
  1. Z Rubinu moc odvařený nejsem. Do Kazaně Cholo určitě nepošle své nejlepší hráče a bude to těžké zachránit doma. Šance jsou 45:55 pro Rubin.

  2. hm, ty vole, tak jakoby moc horsich moznosti teda nebylo :( s rubinem to bude hodne tezky, maji silnej a pomerne zkusenej tym. ctvrtfinale by oproti tomu bylo papirove hodne lehky, i kdyz olympiakos umi bejt zradnej. rad bych se mylil, ale v postup prilis stejne neverim…


Komentáře

No trackbacks yet.