Atlético Madrid CZ/SK

Citizens chystají nabídku za Godína, jednání o příchodu Jurada zkrachovala

22/06/2012 21:46 // Sebyk // 1 083 zobrazení // zdroj: mundodeportivo.com

Poslední dobou se zdá být nad slunce jasné, že jeden z dvojice stoperů Diego Godín a Álvaro Domínguez odnese setrvání největší hvězdy Radamela Falcaa a opustí Atlético. Dlouhou dobu to vypadalo, že nešťastný Černý Petr zbyde na odchovance a oblíbence fanoušků Domíngueze, za něhož prý německá Borussia Mönchengladbach podala nabídku ve výši 8 milionů euro, teď se však zdá, že v celé situaci nastal velký obrat.

Do všeho se totiž vložil Manchester City, který hledá posily do středu obrany, aby letos dokázal uspět na všech frontách včetně Ligy mistrů, a do oka mu padl právě Diego Godín. Anglický mistr již prý za uruguayského stopera chystá nabídku a je ochotný zaplatit až 15 milionů euro! V případě, že podobný návrh na Calderón opravdu dorazí, nebude asi Godín hráčem Atlética příliš dlouho.

Do Madridu naopak s definitivní platností toto léto nedorazí starý známý José Manuel Jurado, kterého si vedení Colchoneros již dříve vyhlédlo jako náhradu za tvůrce hry Diega. Ač byla jednání se španělským záložníkem dlouho na dobré cestě, Schalke si nakonec řeklo o částku ve výši 8 milionů euro, což se Atlético rozhodlo neakceptovat. Celá operace ztroskotala i na Juradových platových požadavcích – sám hráč byl sice ochoten přistoupit na snížení mzdy, konečnou nabídku klubu však nepovažoval za dostatečně zajímavou.

Komentáře (6)
  1. Zmrdi! FUCK OFF CITY AND ROPA :-)

  2. paradni zpravy! jestli je tohle pravda, tak me klepne pepka stestim. domi by zustal, zbavili bychom se godina a jeste ho prodali za dvojnasobnou cenu! oujeee *YAHOO*
    to, ze jurado neprijde, se da povazovat taky spis za klad – i kdyz ho mam rad, tak je zkratka zbytecne drahej…


Komentáře

No trackbacks yet.