Atlético Madrid CZ/SK

Cerezo ujišťuje: Vytvoříme skvělý tým

22/06/2011 13:51 // Andres // 490 zobrazení

Fanoušci mohou být klidní, protože máme dobrého trenéra a dobré vedení, abychom vytvořili dobrý tým. A my vytvoříme skvělý tým.” To jsou slova prezidenta Enriqueho Cereza, který neváhal jít pro další povedenou glosu příliš daleko. Právě on si byl včera v hotelu Ritz vyzvednout cenu pro Madriďana roku.

Prezident Los Colchoneros chtěl ujistit všechny fanoušky, že o své hráče se zajímá každý den a slíbil, že příští sezónu bude tým konkurenceschopný. Jedním ze základních kamenů by měl být José Antonio Reyes, které včera odmítl nabídku Galatasaray: “Reyes bude hrát nadále za Atlético. Teď je hráčem Atlética Madrid a příští sezónu tomu nebude jinak.

Naproti tomu u některých hráčů je jejich přítomnost v týmu pro příští sezónu stále otázkou. Prvním z nich je Diego Forlán, za něhož je vedení ochotno naslouchat nabídkám: “Forlán má dobrou nadídku a je na něm, zda ji přijme,” řekl Cerezo o zájmu Galatasaray, který údajna nabídl Atléticu 8 milionů eur a i hráč by si finančně polepšil. Na otázku, zda je v Atléticu ještě pro Forlána místo, však prezident zareagoval pozitivně: “Počítáme se všemi hráči, kteří jsou dnes v kádru Atlética.” Jak však prezident vidí, jak to s Forlánem dopadne? “Nejsem věštec, musíte se zeptat Caminera,” prohlásil Cerezo.

Druhým otazníkem je samozřejmě Sergio Agüero, Forlánův parťák z útoku. “Všechno, co vím, je, že Kun je v Americe a tam se účastní turnaje Copa América. Je hráčem Atlética, nikdo s ničím nepřišel, takže nic nevím,” řekl Cerezo, který tak popřel všechny nabídky za Kuna

Prezident Atlética také vyjádřil s jeho obvyklou ironií neochotu řešit jakékoliv přestupové spekulace: “Kdyby měli odejít všichni, o nichž se spekuluje, tak hrajeme bez týmu a kdyby přišli všichni ti, o nichž říkáte, že mají přijít, tak máme přes 50 hráčů.

Věříte Cerezově slibu?

Komentáře (0)

Žádné komentáře.


Komentáře

No trackbacks yet.