Atlético Madrid CZ/SK

Cerezo: Nechápu, co jsme Kunovi udělali

02/08/2011 20:42 // Sebyk // 628 zobrazení // zdroj: marca.com

Ač se prezident Atlética Enrique Cerezo dříve zavázal, že se již nebude vyjadřovat ke sportovním záležitostem a jeho role v klubu bude limitována na reprezentativní charakter, svůj slib neustále porušuje. Naposledy se rozpovídal pro stanici rádia Cadena COPE o odchodu Sergia Agüera.

Zatímco tiskem i mezi fanoušky kolují zprávy o tom, že na “kauze Kun” a na jejím vývoji má velký podíl vedení klubu, které porušilo hned několik ústních domluv s hráčem a ač o jeho záměrech údajně vědělo už od ledna, nebylo ochotno vyjednávat a zabývat se hledáním případné náhrady, Cerezo tvrdí pravý opak: “Nechápu, co jsme Kunovi udělali, že se k nám takto zachoval. Mluvil jsem s ním před odjezdem na Copa América a následným vývojem věcí jsme byli nadmíru překvapeni. S ničím takovým jsme nepočítali.”

Zároveň však dodal celou situaci jsme mohli zvládnout lépe i my.” Více Cerezo odmítl říci: “Je to uzavřená záležitost. City vyplatilo výkupní klauzuli a Kun odešel. Teď se musíme soustředit na začátek této sezony.” Chování fanoušků, kteří minulý čtvrtek na Calderónu zpívali “Smrt Agüerovi”, pak prezident (možná trochu mylně) přisoudil tomu, že “lidé ukázali svou nevoli k pohybu hráčů ze Španělska směrem do Anglie”.

Mimo Kuna se Cerezo zmínil i o prvním zápase sezony, který “dopadl příznivě”, nevyhnul se ani otázce na téma Diego Forlán:“Forlán je hráčem Atlética a jakýkoli klub by mohl být hrdý, kdyby měl ve svých řadách takového hráče.”

Věříte Cerezovi, v jeho prohlášeních o “kauze Kun”?

Komentáře (0)

Žádné komentáře.


Komentáře

No trackbacks yet.