Atlético Madrid CZ/SK

Cerezo: Aragonés? Post trenéra máme obsazený…

13/11/2011 22:55 // Sebyk // 709 zobrazení // zdroj: marca.com

Enrique Cerezo se včera zjevil před novináři v dobré náladě a doslova se vysmál jejich spekulacím o odvolání stávajícího kouče Los Colchoneros Gregoria Manzana i o prodeji jedné z hvězd týmu José Antonia Reyese do Sevilly. Prezident Atlética Madrid označil dohady o předčasném konci El Profesora a jeho nahrazením legendou Luisem Aragonésem za „pouhé fámy“. „Aragonés? Post trenéra máme přece obsazený,“ řekl médiím.

Cerezo se přitom s Aragonésem ve čtvrtek setkal a to na jednom z rautů pořádaném RFEF, kde si údajně příjemně popovídali „jako dobří přátelé a Atléti“. Nic hlubšího za tím prý však nevězí. Prezident Atlética se naopak těší na další ligový zápas a doufá, že „Atléticu se podaří a budou ho pak čekat lepší zítřky“. Ze stávající ztráty na čelo, která kolo od kola narůstá, si vůbec nic nedělá: „Z ligy ještě zbývá odehrát pořádný kus. Jsem si jistý, že brzy začneme stoupat tabulkou.“

Mimo spekulací o výměně trenéra se Cerezo pokusil novinářů vyvrátit i jejich bludy týkající se nejisté budoucnosti José Antonia Reyese. V posledních dnech se totiž vyrojily názory, že La Perla v zimě zamíří do Sevilly, návrat Reyese by prý velmi potěšil například Jesúse Navase. Reyes je ze Sevilly, vyrůstal tam, ale přesto vás překvapuje, že o něm sevillští hráči mluví v dobrém duchu?,“ položil Cerezo jednu otázku pro změnu novinářům.

Podle prezidenta se žádný prodej hvězd v lednu nechystá, Cerezo dokonce ani neví o tom, že mezi Manzanem a Reyesem by měl být nějaký osobní problém. Velmi překvapen byl otázkou novinářů, jestli byl Reyes naštvaný, když jej Manzano opomenul v nominaci na zápas se Zaragozou poté, co La Perla neunesla své střídání v Bilbau: „Nechápu, proč by měl být Reyes naštvaný, ale každý má samozřejmě právo být naštvaný, ať už kvůli čemukoli,“ pronesl Don Enrique jedno ze svých dalších životních mouder.

Komentáře (2)
  1. *LOL* každý má právo být naštvaný, ať už je to kvůli čemukoliv…ten člověk by měl vystupovat v manéži *JESTER*

  2. cerezo svejma prohlasenima nikdy nezklame :D
    mmch, ten typek na obrazku s cerezem je aragones *CRAZY* silene podle me zestarl…


Komentáře

No trackbacks yet.