CD Arcángel – Atlético Madrid 1-19 (priateľský zápas)

11/07/2011 00:04 // AtletiSK // 441 zobrazení

Atlético Madrid zahájilo novú éru pod vedenímGregoria Manzana jednoduchým víťazstvom v úvodnom prípravnom zápase novej sezóny proti amatérskemu miestnemu klubu CD Arcángel 19-1. V stretnutí zaujala gólová potencia odchovancovPedra Martína a José Antonia Collada, ktorí zaznamenali 4, respektíve 3 góly. Zápas sa odohral na miestnom ihrisku v “Gilovom meste” Los Ángeles de San Rafael, kde majú Los Colchoneros rozložený svoj tréningový stan. Kvôli horúčave a viac-menej tréningovému charakteru zápasu sa hralo len 80 minút a priamo si ho pozrelo okolo 300 divákov. Manzano nasadil nasledovnú základnú zostavu plnú mladých hráčov z rezervy: Joel – Valera, Regalón, Manquillo, Filipe Luis – Juanfran, Raúl García, Koke, Reyes – Collado, Pedro.

Hneď od úvodu potvrdzovalo Atlético obrovský rozdiel vo výkonnosti, v 13 minúte viedlo 2-0 gólmi Reyesa a Pedra. Po znížení domácim tímom pokračoval jednoduchý festival Los Rojiblancos, polčas skončil 12-1Pedro Martín pridal ďalšie 3 góly, hattrick zaznamenal aj druhý útočník ColladoFilipe Luis sa presadil dvakrát, Reyes pridal v 34. minúte rovnako svoj druhý gól, do streleckej listiny sa zapísal aj Koke.

Do druhého polčasu vybehla v tentokrát len tréningových dresoch Atlética kompletne nová jedenástka Iago, Sílvio, A. López, Pulido, César, Assuncao, Fran Mérida, Gabi, Noguera, Saúl a Diego CostaLos Colchoneros pridali ešte 7 gólov, postupne sa presadili MéridaGabiDiego Costa, 2x Saúl a ďalšími dvoma gólmi skompletizoval skóre ako aj svoj hattrick “stratený syn” Diego Costa.

14.júla nastúpi Atlético proti ďalšiemu klubu zo Segovianskej provinice, Gimnástice Segoviana.