Atlético Madrid CZ/SK

Cani: Když Atlético zavolalo, všechno ostatní bylo jedno

10/01/2015 21:52 // Andres // 743 zobrazení // zdroj: marca.com

CaniV týdnu doplnilo Atlético Madrid kádr o zkušeného záložníka Caniho. Za sebou má první trénink pod Diegem Simeonem i oficiální prezentaci.

Dlouholetý základní kámen sestavy Villarrealu letos vypadl z přízně trenéra Marcelina a s návratem po zranění byl označen za nadbytečného. Nabídka půročního hostování od Los Colchoneros tak přišla v pravý čas. „Když Atlético zavolalo, všechno ostatní bylo jedno. Nečekal jsem, že se mi dostane takové obrovské příležitosti,“ řeklo nové číslo 22 Calderónu.

33letý Cani přichází na popud trenéra Simeoneho, který hledal na lavičku náhradníků alternativu za Kokeho a Ardu. „Mým cílem je využít každé minuty, kterou mi kouč dá, a ukázat mu, že se mnou může počítat. Chci podat co nejlepší výkon a třeba si zde vybojovat trvalejší působení,“ říká Cani s vědomím, jaká role mu byla v týmu přisouzena.

Na premiéru v dresu Atlética Madrid si bude muset počkat, do nominace na zápas s Barcelonou se ještě nevešel, jelikož zatím plní individuální tréninkový plán pro nabrání kondice. „Nějakou dobu jsem netrénoval s týmem. Samozřejmě nejsem v top formě, ale nejsem ani v úplně špatné kondici. Na tréninku ze sebe vydám vše, abych byl trenérovi co nejdříve dostupný,“ dodává Rubén Gracia alias Cani.

Komentáře (2)
  1. Chudák se na fotkách vůbec netváří, že by měl radost :D Ale hodně sympatický projev, podle videa to vypadá, že to má v hlavě srovnané…

    • jj, na fotkach vypada, jak kdyby nedrzel dres atletica, ale spis vezenskej mundur. na videu zase jede jak kolovratek a opakuje porad jednu vec dokola (spoluhraci jsou super, skvela skupina lidi). super prezentace :D


Komentáře

No trackbacks yet.