Atlético Madrid CZ/SK

Caminero: Reyes je neprodejný

17/06/2011 16:58 // Andres // 562 zobrazení

Deník AS včera informoval o tom, že prezident tureckého klubu Galatasaray InstanbulÜnal Aysal, včera navštívil svého protějška v křesle Atlética Madrid, Enriqueho Cereza. Není divu, že se hodně divoce spekuluje, čemu prezident Atlética za takovou poctu vděčí.

Už delší dobu se píše o tom, že Galatasaray má zájem o José Antonia Reyese. Částky, o nichž se psalo, však zněly tak směšně, že těmto zvěstem nejspíš nikdo nepřikládal příliš velkou váhu. Turecký klub včera dokonce oznámil na svých oficiálních stránkách vyjednávání nejen ohledně Reyese, ale vedle něj se objevila i jména Diega Forlána a Tomáše Ujfalušiho. Večer poté překvapilo pro změnu vedení Atlética, které vyjednávání s Galatasaray potvrdilo. Spekulovaná částka je však tentokrát o poznání zajímavější. Podle televize NTV se mluví o 40 milionech euro.

Ve vyjednávacím týmu Aysala je podle všeho i klubový sportovní ředitel, který měl mimo jiné schůzku s Caminerem. Naštěstí pro fanoušky madridského klubu, však označil Caminero Reyese za neprodejného. Co se týče naší dlouhovlasé dvojice, ač sportovní ředitel Atlética přímo neodmítl nabídky za Ujfalušiho a Forlána, sdělil deníku AS, že s nimi pro další sezónu počítá.

Když byl Tomáš Ujfaluši byl požádán ať se k celé kauze vyjádří odpověděl pouze: “Jsem na dovolené v Itálii a o ničem nevím. Každopádně v Madridu i s fanoušky Atlética jsem velmi spokojený.”

Forlána by si pak zase rád ponechal Manzano. Trenér Atlética věří, že teď když klub opustila Forlánova největší brzda Quique Sanchéz Flores, tak se uruguayský útočník opět stane obávaným predátorem v pokutovém uzemí soupeřů. Sám La Rubia, jak se Forlánovi přezdívá, se vyjádřil ve smyslu, že opustí Atlético, jen když ho bude chtít klub prodat.

Jak byste tuto situaci vyřešili Vy jako fotbaloví manažeři?

Komentáře (0)

Žádné komentáře.


Komentáře

No trackbacks yet.