Atlético Madrid CZ/SK

Caminero: Materiál máme, teď potřebujeme výkony

11/09/2011 19:52 // Andres // 544 zobrazení

Atlético Madrid tento týden pořádalo tiskovou konferenci, na které klubový sportovní ředitel José Luis Caminero odpovídal na zajímavé otázky týkající se hlavně přestupového období a stávajícího týmu.

Bývalý skvělý záložník Atlética nejprve vyjádřil spokojenost s kádrem: „Máme velmi dobrý tým. Přivedli jsme skvělého kouče a omladili jsme mužstvo. Jsme velmi spokojeni s tím, co se nám podařilo sestavit,“ začal Caminero.

Projekt je i tak podle něj teprve v počátcích a vyžaduje trpělivost. „Část práce je hotova, teď potřebujeme, aby hráči, které jsme přivedli a kteří mají nezpochybnitelnou kvalitu, odváděli výkony na hranici maxima. Projekt však potřebuje trochu času, abychom mohli v květnu sklidit plody práce,“ říká sportovní ředitel, který naznačuje, že papírově silný kádr nemusí automaticky hned podávat špičkové výkony.

Caminero však čelil i těžším otázkám, na něž jen těžko hledal odpověď. Mluví se o tom, že Atlético neplatilo celou část Falcaovy přestupní částky a určité procento uhradil investiční fond vedený Jorge Mendesem a Peterem Kenyonem. Odpovědi na tuto otázku se však sportovní ředitel vyhnul: „Já mluvím o sportovních záležitostech. Finanční záležitosti jsou věcí finančního oddělení.

Další zajímavou otázkou bylo, jaký podíl na letních změnách měl ještě starý sportovní ředitel Jesús García Pitarch. I na tu však nejistý Caminero odpověděl vyhýbavě: „Můj předchůdce se tak jako já podílel na vybudování velmi silného mužstva. Je jedno, kdo udělal který podpis.

Jak na vás zatím působí Caminerova práce?

Komentáře (0)

Žádné komentáře.


Komentáře

No trackbacks yet.