Atlético Madrid CZ/SK

Cabrera rozvázal smlouvu a upsal se největšímu rivalovi

04/09/2013 11:54 // Sebyk // 715 zobrazení // zdroj: marca.com
Leandro Cabrera již není hráčem Atlética.

Leandro Cabrera již není hráčem Atlética.

Leandro Cabrera již není hráčem Atlética: dvaadvacetiletý Uruguayec s klubem posledního srpnového dne rozvázal kontrakt a upsal se Castille, rezervnímu týmu Realu Madrid. Po Jorge Pulidovi tak toto léto "zradil" a posílil šiky největšího rivala již druhý nadějný stoper, s nímž však Diego Simeone ve svých plánech nepočítal. Ve svém novém působišti Lele podepsal smlouvu na jeden rok.

Do Atlética Cabrera zamířil před čtyřmi roky po nadmíru povedených výkonech v dresu Uruguaye na mistrovství světa "dvacítek", vedení klubu za tehdy osmnáctiletého stopera neváhalo vysázet na stůl 1,5 milionu euro. Ve zvláštní první sezoně, kdy nefiguroval ani v rezervním, ani v prvním týmu, nakonec zasáhl do posledních čtyř utkání ročníku, kdy však již o nic nešlo. Další tři roky strávil postupně na hostováních v Recreativu, Numancii a naposledy Hérculesu, kde sice patřil k oporám, ani to mu však trvalé místo v Atléticu nezajistilo. Ze svého působení u řeky Manzanares si však Lele odnese medaili za vítězství v Evropské lize v roce 2010, ač v soutěži neodehrál ani minutu.

Komentáře (1)
  1. S Pulim a s Lelem sme to kvalitne odsrali !! vobec sme nevzužili ich potenciál myslim že z oboch budu kvalitny stoperi!! skoda, velmi som si ich prial vidiet hrat v nasom drese..


Komentáře

No trackbacks yet.