Atlético Madrid CZ/SK

Botía spatřen v Cerro del Espino

18/05/2012 21:18 // Andres // 925 zobrazení // zdroj: sportyou.es

Náhradou za odcházejícího Luise Pereu se zřejmě stane stoper Sportingu Alberto Botía, který byl dnes i se svým agentem přistižen přímo v tréninkovém centru Atlética Madrid. O jeho přítomnosti na Cerro del Espino informovalo nejdříve několik hráčů akademie na sociální síti twitter a posléze i média.

Juamna López, který hráče zastupuje, zatím nepotvrdil, zda bylo dosaženo konečné dohody. „Uvidíme. V tomto momentě vyjednáváme,“ řekl s úsměvem.

Na 23letého stopera, který aktuálně patří sestoupivšímu Sportingu, má právo zpětné koupě v hodnotě 2,5 milionu euro až do 15. června Barcelona a očekává se, že jej v nejbližších dnech využije, pokud se tak už nestalo. Nový kouč Tito Vilanova však s hráčem údajně nepočítá a katalánský klub jej obratem hodlá zpeněžit za částku pohybující se mezi 4-6 miliony euro.

Reprezentant výběru do 21 let by mohl být také použit jako protiváha v přestupu Adriána, o něhož Barcelona projevila v nedávné době zájem. O Botíu se pak podle tisku zajímá také Málaga.

V tréninkovém areálu byl ve stejném čase spatřen i brankář Zaragozy Roberto, který v Atléticu začínal a působil až do roku 2010.

Komentáře (4)
  1. Nevím, co si od toho Atlético slibuje, mít 4 celkem slušné stopery…podle mě zbytečné, kdyby to ale mělo znamenat zpeněžení Mirandy jako extracommunitaria, popřípadě Godína, který by šel za víc, tak jsem pro… *HMM*

    • hmmm ak sa toto potvrdi, mohlo by to znamenat jedine predaj podla mna skor Godína… nie som si isty, ze je Botía lepsi ako Diego (teda, ked sa Godín sustredi)

  2. juanma lopez? aha, takze odtud vitr fouka! to je dalsi mendesovina tohleto :-! juanma ma jako nas odchovanec a drzitel doblete na nas klub dobry vazby, navic spolupracuje s mendesem. to on dohodnul treba sponzorskou smlouvu s doyen :-!
    pokud prijde botia a zustanou miranda, godin i alvaro, tak jsou to totalne vyhozeny prachy. c bude s pulidem? proste wtf? na co potrebujeme 4 kvalitni stopery? a hlavne ze pak nejsou prachy na diega…
    kdybychom strelili godina (idealni scenar), tak by mi ctyrka domi-miranda-botia-pulido plne vyhovovala. jenze to se nestane…


Komentáře

No trackbacks yet.