Atlético Madrid CZ/SK

Borja bude hostovat v Huesce

30/08/2012 13:35 // Sebyk // 896 zobrazení // zdroj: marca.com, sdhuesca.es

Mladý útočník Borja González nakonec podle očekávání opouští Atlético, pro tuto sezonu bude zapůjčen do druholigové Huescy, která již vše potvrdila na svých oficiálních webových stránkách. Součástí dohody podle všeho není žádná opce na trvalý přestup, Colchoneros tedy se svým odchovancem zjevně do budoucna počítají.

Od přesunu na severovýchod Španělska, kde bude Borja oblékat dres s číslem 9, si klub i hráč slibují větší porci herního času. Borja sice s prvním týmem absolvoval kompletní letní přípravu, v níž dostal od kouče Diega Simeoneho dostatek prostoru a vstřelil dvě branky, svého nadřízeného však o svých kvalitách nakonec nepřesvědčil a na konečnou soupisku se nevešel.

Vytáhlý forvard kdysi platil za velký talent španělského fotbalu, na mistrovství světa do 17 let v roce 2009 si ostatně vystřílel Zlatou kopačku pro nejlepšího střelce, jeho fotbalový vývoj však zbrzdila važná zranění kolene, kvůli kterým Borja strávil na marodce bezmála rok. V minué sezoně se snažil znovu nastartovat svou kariéru na hostování v druholigové Murcii, příliš mnoho prostoru však na jihovýchodě Španělska nedostával. V Huesce by měl však dvacetiletý útočník patřit do základní sestavy. Věřme tedy, že letos to bude z jeho strany o mnoho lepší.

Komentáře (2)
  1. Podľa mňa sa ešte chytí a bude platný aj pre prvé mužstvo. Niekedy.. :)


Komentáře

No trackbacks yet.