Atlético Madrid CZ/SK

Bez úspěchu žádný odpočinek

17/10/2011 00:14 // Andres // 1 172 zobrazení // zdroj: madridatleticos.com

Hráči Atlética Madrid dnes ráno nedostali ani chvilku oddychu. Jen co přiletěli z Granady, jeli rovnou z letiště Madrid-Barajas do tréninkového centra Majadahondě. Tam bylo dnes velmi rušno. Zatímco první tým trénoval na vedlejším trávníku, na hlavním hřišti hrálo od poledne Atlético B proti béčku Sportingu.

Před tím, než byl kdokoliv vpuštěn k trávníku, aby se na trénink podíval, shromáždili se všichni hráči kolem Manzana a ten jim sdělil poznatky o včerejším zápase. Byl to dlouhý víkend, ale trenér dnes nehodlal ukázat žádnou lítost.

Reyes, Courtois, Salvio a Antonio López se brífinku s trenérem taky účastnili, ale po jeho skončení zamířili za doktory. Zbytek hráčů byl rozdělen na dvě skupiny. Ti, co včera hráli a ti, co ne. Hráči, kteří měli v nohách včerejší utkání zápas, překvapivě neabsolvovali klasický regenerační trénink, ale byli podrobeni vyčerpávajícími tréninku zaměřenému na fyzičku. Druhá polovina naopak pracovala na přihrávkách a pohybu.

Atmosféra na tréninku byla tichá a plná pokory, a když řekneme, že ve skupině hráčů panovalo napětí, tak je to ještě velmi mírné označení.  Jednou z dobrých věcí, když navštívíte trénink, však je, že vidíte, jaké mají mezi sebou hráči vztahy. Vypadá to, že Juanfran je velmi populární mezi ostatními a se všemi si rozumí. Filipe si zase rád vykládá a občas zavtipkuje s Falcaem.

Po dokončení všech cvičení byli hráči posláni do posilovny. Brankáři mezitím trénovali sami. Klub nechtěl přikládat Courtoisově zranění nějakou váhu, ale oba brankáři chtěli ukázat, že ho můžou zaskočit. Vypadá to, že spíš Asenjo by byl preferovaná volba, ale Joel dnes zařadil taky na vyšší rychlostní stupeň.

Během jednoho cvičení odkulhal Diego a stále nejsou žádné zprávy o tom, jak to s jeho zdravotním stavem vypadá. Dobrou zprávou ale je, že Sílvio odtrénoval všechna cvičení naplno. Jeho účast ve čtvrtečním zápase ale zůstává nadále nejistou.

Hráči, kteří včera nehráli, byli na konci tréninku také zatěžkáni fyzickým drillem, ale mezi nimi byla atmosféra mnohem lepší a lidi na tribuně mohli slyšet, jak se smějí a vtipkují.

Tým Atlética se ve středu kolem deváté hodiny ráno vydá na cestu do Itálie. Všichni ví, že je s Udinese čeká nesmírně těžké utkání. Nikdo navíc po dnešním tréninku nemá pochyb, že výsledek v Granadě byl nepřijatelný a Manzano to dal hráčům velmi jasně najevo.

Komentáře (5)
 1. fajn clanek, tyhle o trenincich mam rad :-)
  je dobre, ze hraci dostali poradne do tela, ale nejvic do tela by mel manzano dat sam sobe :D

 2. Po prvé:
  Parádna práca na webe. Keby som vedel programovať, určite by som vám nejakým spôsobom pomohol, takto len obdivne „skladám klobúk“ a za všetkých ďakujem, že ste sa do toho pustili. *THUMBS UP*
  Po druhé:
  Vlastne to je všetko, čo som chcel povedať, nemám slov.. :D

 3. Hoši parádna robota.. *BRAVO* klobuk dole..dlho som snil aspon o nejakom vebe o atletoch ale toto predcilo vsetky moje ocakavania.. *THUMBS UP*


Komentáře

No trackbacks yet.