Béčko ztratilo nadějně rozjetý zápas a opět prohrálo

21/09/2011 22:30 // Sebyk // 239 zobrazení // zdroj: atleticofans.com, madridatleticos.com

Atlético Madrid B si na své konto připisuje třetí prohru v řadě, když doma nezvládlo nadějně rozjetý zápas s Realem Oviedo. Asturijci dokázali ve druhém poločase během čtvrt hodiny strhnout vývoj zápasu ve svůj prospěch a nakonec zvítězili poměrem 3:2. Atlético do zápasu nastupovalo notně oslabeno – chyběli elitní střelec Collado, šéf středu zálohy Fer a playmaker Sergio Marcos.

Už po dvanácti minutách se však mohlo radovat ze vstřeleného gólu – premiérovou trefu v červenobílém dresu si připsal pravý bek Kader…a stála vskutku za to! Po zbytek poločasu držela rezerva Atlética otěže zápasu ve svých rukou, hrozili ale i hosté, brankář Iago byl však pozorný. Sporný zákrok ve vápně Rojiblancos pak rozhodčí posoudil ve prospěch domácích.

Druhý poločas málem začal tak jako ten první – tedy gólem Atlética. Hlavičku kapitána Regalóna však bravurně vychytal brankář hostí. Namísto toho udeřilo na druhé straně, když si na vysoký centr naběhl Manu Busto a střelou do protipohybu gólmana vyrovnal. O deset minut později se již Oviedo radovalo z vedoucí branky, kterou zařídil Xavi Moré. Se svojí parádní ranou z voleje bude jistě kandidovat na gól měsíce! Za dalších pět minut dokonal dílo zkázy opět Xavi Moré, který využil dalšího zaváhání obrany Atlética.

Na vývoj zápasu zareagoval trenér Pantić logicky dvěma ofenzivními střídáními, která vyústila ve snížení na 2:3. Svoji premiérovou branku za červenobílé si připsal mladý útočník Gerardo Oliva. Více však již junioři Atlética nestihli, a na své konto si tak připisují další prohru. Nálada v týmu jistě nebude nejlepší, čehož bude chtít příští víkend na svém hřišti využít Club Marino. Pantićovy hochy nečeká vůbec jednoduchý úkol – jeden z aspirantů na boje v play-off totiž zatím neprohrál ani jedno utkání.

Atlético Madrid B 2:3 Real Oviedo

Branky: 12. Kader, 80. Gerard Oliva – 58. Manu Busto, 69. a 74. Xavi Moré

Sestava: Iago – Kader, Regalón, César, Cantero – Vicente, Cidoncha (70. Carlos) – Roberto (74. Gerard Oliva), Noguera, Saúl (77. Iván) – Pedro