Béčko veze z Kanárských ostrovů bod

12/10/2011 14:14 // Sebyk // 336 zobrazení // zdroj: atleticofans.com; madridatleticos.com

V osmém kole Segundy B narazilo Atlético B na prozatím poslední tým tabulky UD Vecindario, po nadějném začátku si však z Kanárských ostrovů odvezlo jen bod za remízu 1:1. Příjemnou zprávou byla alespoň přítomnost elitního střelce Collada v základní sestavě, po jednozápasovém trestu za vyloučení v zápase s Marinem se vrátil i kapitán Paco Regalón.

Pokud ale může trenéra Pantiće něco obzvláště těšit, pak je to forma Alberta Noguery. Střední záložník odehrál v červenobílém dresu další skvělý zápas a byl to právě on, kdo poslal Atlético ve 20. minutě po skvělé individuální akci do vedení. Po zbytek poločasu Atlético kontrolovalo hru, tolik potřebný druhý gól však nepřidalo. Ve druhé půli přišla pořádná rána – už po pěti minutách se parádně z dálky se trefil náš bývalý Canterano Pollo.

Většinu druhé půle mohli diváci sledovat hlavně nepřesnosti a tuhý boj uprostřed hřiště, samotný závěr zápasu však nabyl na hektičnosti a naši mladíci mohou děkovat brankáři Iagovi, že v nastavení předvedl dva excelentní zákroky, a zachánil tak svému týmu alespoň bod. Tento víkend nastoupí Atlético doma proti béčku Sportingu a jistě bude chtít ukončit sérii remíz. Pomoci by jim v tom mohly dvě klíčové postavy – Fer a Saúl -, kteří by se měli pro nedělní zápas dát dohromady.

UD Vecindario 1:1 Atlético Madrid B

Branky: 50. Pollo – 20. Noguera

Sestava: Iago – Regalón, César Ortiz, Míchel, Cantero – Vicente, Cidoncha (70. Pedro) – N’Doye (79. Roberto), Noguera, Iván (62. Sergio Marcos) – Collado.