Atlético Madrid CZ/SK

Béčko sice opět prohrálo, zanechalo však slušný dojem

15/09/2011 19:56 // Sebyk // 497 zobrazení // zdroj: atleticofans.com, madridatleticos.com

Atlético Madrid B si na své konto připsalo druhou porážku v řadě, opět poměrem 1:2, když tentokrát venku nestačilo na zatím stoprocentního favorita CD Lugo. I přes prohru se však na hře naší rezervy daly najít pozitiva – mladíci rozhodně předvedli výkon, za který se nemusí stydět.

Trenér Milinko Pantić musel již před začátkem zápasu řešit velké problémy, a to se sestavou – pro zranění vypadl střelec José Collado, stoprocentně fit nebyly ani další opory Saúl Ñíguez Sergio Marcos. Šanci v základní sestavě tak dostali letní posila Iván Sánchez a útočník Gerard Oliva. Srbský lodivod alespoň mohl počítat s pravým bekem Kaderem, kterému byla anulována směšně udělená červená karta z předchozího utkání.

Zápas začal tak, jak bylo přepokládáno – tedy tlakem domácího Luga, které se již ve 12. minutě dočkalo vedoucí branky. Do kabin se mohlo odcházet za vyrovnaného stavu, to by však museli své gólovky proměnit Iván, nebo Roberto. Druhá půle začala pro Atlético dalším neštěstím – střední záložník Fer musel být střídán, když si nešťastně přivodil trojitou zlomeninu jednoho z prstů. Atlético se i bez jedné z dalších ústředních postav dále tlačilo za vyrovnáním, zároveň ale stále méně myslelo na zadní vrátka, čehož využil z protiútokuLuismi.

Červenobílí – tentokrát však ve venkovních černých dresech – ale zbraně nesložili a nadále se snažili s výsledkem něco udělat. Nakonec se po pěkné spolupráci Noguery Roberta trefil kanonýr Pedro, jeho gól však přišel až moc pozdě a nebyl ničím jiným než pouhou kosmetickou úpravou výsledku. O víkendu přivítá Atlético doma jeden z tradičních španělských klubů Real Oviedo, který do nové sezony odstartoval doslova tragicky a ze čtyř zápasů má na kontě jediný bod. Atlético tak bude velkým favoritem, utkání by mělo být zhlédnutelné ve slušné kvalitě na internetu.

CD Lugo 2:1 Atlético Madrid B

Branky: 12. Berodia, 79. Luismi – 90. Pedro

Sestava: Iago – Kader, Regalón, César, Cantero – Fer (57. Vicente), Cidoncha (65. Pedro) – Roberto, Noguera, Iván (75. Carlos) – Gerard

Komentáře (0)

Žádné komentáře.


Komentáře

No trackbacks yet.