Béčko porazilo Conquense a přiblížilo se playoff

25/10/2011 00:52 // Andres // 384 zobrazení // zdroj: atleticofans.com

Zatímco A-tým předvádí chabé výkony, Atlético Madrid B stoupá tabulkou Segundy B. Naposledy porazilo v poměru 2:0 UB Conquense a po sérii šesti zápasů bez prohry se celek Milinka Pantiće nachází na skvělém šestém místě, jen tři body za pozicemi, které zajišťují účast v playoff o postup.

Los Colchoneros vstoupili do utkání jako velcí favorité, jelikož domácí Conquense jsou v Grupo 1 jediným týmem, který ještě ani jednou nevyhrál a podle toho taky zápas vypadal. Mladíci z Madridu kontrolovali v první půli hru a dominovali v držení míče, to jim ale šance nepřineslo. Kdyby ve skutečnosti nebylo gólmana Iaga, ujalo by se Conquense po akci Morillase vedení.

Góly přišly na řadu až ve druhé půli. V 50. minutě rozehrál Cidoncha rohový kop a César Ortiz dal hlavou na 1:0. Od té doby přestali Atléti hrát pod tlakem a mohli své vedení navýšit, nejlepší střelec Collado však v souboji jeden na jednoho s Caballerem selhal.

V 76. minutě konečně rozhodl zápas střídající Pedro. Využil chyby Javiho Selvase a v klidu zakončil podél Caballera. Na výsledku 2:0 se už do konce zápasu nic nezměnilo, a tak si Colchoneros odvezli z Cuency tři body a mohou se začít v klidu připravovat na další kolo, ve kterém hostí přímého rivala Albacete.

Sestava: Iago; Regalón, César, Míchel, Cantero; Vicente, Cidoncha (82. N’Doye); Kader, Noguera, Gerard (66. Pedro); Collado (74. Sergio Marcos)

Góly: 50. César (0:1); 76. Pedro (0:2)