Béčko nedokázalo pomstít první tým a také prohrálo s Realem

29/11/2011 14:19 // Andres // 508 zobrazení // zdroj: atleticofans.com; mundodeportivo.com

Den po prohře 4:1 na Santiago Bernabéu se AtléticoRealem utkalo znovu. Tedy přesněji jejich rezervní týmy, které spolu bojují v Segundě B Grupo I. Béčko Colchoneros mělo perfektní možnost pomstít své velké bratry, penaltu ani přesilovku však nevyužili, zatímco Castilla udeřila z protiútoku.

Béčko Realu Madrid před tímto kolem vévodilo tabulce skupiny, čelilo ovšem týmu, který měl na kontě nejvíc vstřelených branek.

V prvních třiceti minutách měli Atléti převahu a až na výjimky nedovolili Castille přiblížit se k pokutovému území Colchoneros. Obrovskou příležitost měl Kader, který se dostal sám před brankáře po skvělé individuální akci Pedra, jeho střelu ale gólman Jesús vytěsnil mimo bránu. Před přestávkou mohli pro změnu udeřit Merengues, ale osamocený Josélu hlavičkoval z bezprostřední blízkosti těsně mimo.

Po přestávce pokračovali Colchoneros opět ve své hře hlavně za přispění skvělého Sergia Marcose, který ovládal střed pole. V 63. minutě byla Atléticu nabídnuta skvělá možnost dostat se do vedení, když ve vápně byl sražen Pedro a pískala se penalta. Týmový specialista na standardní situace Fer však poslal míč na stejnou stranu, kam se vydal Jesús a střelu zlikvidoval.

Další dar rozhodčího přišel v 71. minutě, když křídelník Realu Madrid Lucas Vázquez uviděl druhou žlutou kartu a musel jít do sprch. Převaha Atlética se ještě zvýšila, ale záhy přišel šok. Jesé Rodríguez byl vyslán do protiútoku, s notnou dávkou štěstí obešel tři obránce a naservíroval míč před bránu Joséluovi, který se nemýlil. S tímto zvratem už nedokázali zaskočení Colchoneros nic udělat, a Real Madrid tak mohl během dvou dní slavit dvě výhry proti Atléticu.

Milinko Pantić neskrýval po zápase zklamání: „Byli jsme mnohem lepší než Real Madrid. Chybělo nám štěstí.“ Trenér si i přes odpískanou penaltu a udělenou červenou neodpustil stěžování na sudího: „Rozhodčí dovolil Realu hrát mnohem tvrději. Myslím, že gól navíc padl z offsidu,“ upozornil Pantić na možnou chybu. I tak se ale o svůj tým nebojí. „Neviděl jsem žádný rozdíl mezi týmem, který vede soutěž a námi, čtyři body za play-off. Pokud tak budeme hrát i nadále, o body se nebojím.

Sestava: Iago; Regalón, César Ortiz, Míchel (85. Cidoncha), Cantero; Fer, Sergio Marcos; Kader (71. Omar), Noguera, Saúl (78. Gerard); Pedro.

Góly: 79. Josélu (0:1)