Béčko konečně zabralo a rozdrtilo Club Marino

26/09/2011 16:54 // Sebyk // 310 zobrazení // zdroj: atleticofans.com, madridatleticos.com

Po třech prohrách v řadě rezerva Atlética konečně zabrala a překvapivě vyhrála na hřišti favorizovaného Clubu Marino. Navíc to nebylo vítězství jen tak ledajaké – hráči doposud neporaženého Marina odcházeli ze hřiště se čtyřmi inkasovanými brankami na kontě! Červenobílí navíc postrádali tři klíčové postavy, a to střední záložníky Fera a Sergia Marcose, na marodce je stále i elitní střelec Collado. Kvalitně je však zastoupili jiní, ve skvělém světle se pak ukázaly některé letní posily – zejména Momar N’Doye Iván Sánchez.

Atlético B se po aktivním nástupu dočkalo vedení už ve 12. minutě, když po dobré práci N’Doyeho ve vápně doklepl míč do sítě útočník Pedro. Po zbytek poločasu mohli diváci sledovat vyrovnané utkání, výraznějších šancí se však nedočkali. Na další vzrušení si museli počkat až do 55. minuty, kdy si Alberto Noguera naběhl na skvělý pas Cidonchy a chladnokrevně zakončil. Krátce nato se Atléticu dýchalo ještě lépe, když se po druhé žluté kartě poroučel předčasně do sprch domácí Mario Prieto. V 77. minutě se však poměr sil na hřišti vyrovnal, když kapitán Paco Regalón uviděl červenou kartu za sražení unikajícího útočníka domácích, který se řítil sám na brankáře. Mezitím mohli fanoušci Atlética na hřišti přivítat Sergia Marcose, který nastoupil poprvé po vleklém zranění.

Hra v deseti na každé straně zřejmě lépe vyhovovala Atléticu a nejvíce pak Momaru N’Doyemu, hvězdě tohoto zápasu. Nejdříve jej našel centrem Iván Sánchez a ač mladý Senegalec nejdříve trefil tyčku, dokázal míč následně doklepnout do odkryté brány, a připsat si tak na konto první zářez za Rojiblancos. N’Doye byl i u posledního gólu Atlética, který připravil Robertu Jiménezovi. Bývalý hráč mládežnických týmů Realu Madrid se radoval rovněž ze svého premiérového gólu za Colchoneros. Příští týden čeká Atlético B malé derby, ve kterém se postaví madridským sousedům z Alcalá, kteří zatím marně čekají na první letošní výhru.

Club Marino de Luanco 0:4 Atlético Madrid B

Branky: 12. Pedro, 55. Noguera, 88. N’Doye, 90. Roberto

Sestava: Iago – Fran (46. Cantero), Regalón, Míchel, César Ortiz – Vicente, Cidoncha (78. Roberto) – Noguera, N’Doye, Iván – Pedro (67. Sergio Marcos)