Béčko dál vyhrává, tři body veze i z Alcalá

28/02/2012 20:13 // Andres // 401 zobrazení // zdroj: madridaleticos.com, clubatleticodemadrid.com

Rezervní tým Atlética nabral formu a kosí jednoho soupeře za druhým. Tentokrát to odneslo RSD Alcalá, které se stalo třetím poraženým soupeře Colchoneros v řadě.

Milinko Pantić zvolil stejnou sestavu jako minule, Saúl si tak opět vyzkoušel pozici středního záložníka, ve dvojici jej pak doplnil Sergio Cidoncha, který si minulý týden proti Laziu mohl odbýt debut za první mužstvo, nakonec se ovšem nevešel na lavičku.

Béčko od začátku zápasu na hřišti vládlo, odměna za práci však přišla až ve druhém poločase. Hned v první minutě po návratu z kabin nacentroval Regalón na hlavu Luqueho a ten se nemýlil. Pro ofenzivního záložníka Atlética to byla už třetí branka v posledních třech zápasech.

Alcalá už o 6 minut později díky Alexanderovi vyrovnalo, ale záhy na to Regalón vyslal už druhý gólový centr a Colchoneros šli znovu do vedení. Tentokrát zakončoval Pedro Martín, jehož branku můžete zhlédnout v přiloženém videu.

Atlético svého soupeře dále přehrávalo, 10 minut před koncem však mohli o body přijít, sudí je totiž potrestal penaltou. Iago se ale zaskvěl povedeným zákrokem a po dalším pokutovém kopu, nyní ovšem na druhé straně, bylo definitivně rozhodnuto. Úspěšným exekutorem se stal Paco Regalón.

Atlético B: Iago; Regalón, César Ortiz, Míchel (90 .Fran Sánchez), Javi Cantero; Saúl, Cidoncha; Kader, Noguera, Luque (77. Sergio Marcos); Pedro Martín (82. Ndoye)

Góly: 52. Alexander – 46. Luque, 57. Pedro Martín, 88. Regalón (pen.)

Regalón: Ve hře je ještě hodně bodů a my se o ně popereme

Novináři si po zápase našli hvězdu zápasu, Paca Regalóna, který se podílel na všech třech brankách. „Alcalá hráli s pěti obránci a zahuštěným středem pole, to nám dávalo velký prostor po krajích,“ vysvětluje obvykle stoper, který však tentokrát nastoupil na pozici pravého obránce, to, jak se mu podařilo dvakrát asistovat.

Kapitán B-týmu se také na konci zápasu překvapivě postavil k pokutovému kopu: „Rozhodl o tom Pantić. Pár jsem jich kopal na turnajích, ale nikdy ne v soutěžním zápase. Měl jsem štěstí, že hned ta první skončila gólem.

Základní kámen obrany Béčka je spokojen s tím, jak tým stoupá po třech měsících bez výhry: „Neměli jsme vůbec štěstí, ale teď nám to tam padá,“ řekl Regalón, jehož celek je sice 11 bodů od příček zaručujících play-off, on sám však nehodlá boj o Segundu vzdát: „Ve hře je ještě hodně bodů a my se o ně popereme!