Atlético Madrid CZ/SK

Atléty bude sponzorovat Volkswagen

03/02/2012 20:41 // Andres // 877 zobrazení // zdroj: clubatleticodemadrid.com

Volkswagen skrze svého dealera pro Španělsko, Castellana Wagen, dosáhl s Atléticem Madrid dohody ohledně sponzorské smlouvy a celý obchod se včera za účasti Enriqueho Cereza, představitelů automobilky a hráčů dočkal i své oficiální prezentace.

Nakonec se nejedná o reklamu na dresech, jak se spekulovalo na podzim, německá společnost se stala oficiálním sponzorem dopravy Atlétů, těžit naopak bude z reklamních bannerů na Vicente Calderónu podobně jako Mahou nebo Click Seguros. Klub obdržel celkem 44 vozů a zatímco hráči se mohou pyšnit limitovanou edicí sportovní verze Volkswagenu Beetle, vedení preferovalo model Tuareg či Phaeton. Celá dohoda byla uzavřena na 1 rok.

Několik zajímavých slov na oficiální prezentaci pronesl prezident Atlética Madrid, který zdůraznil zejména, že „úzké vazby s novým cestovním souputníkem nám dají nový motor plný síly a energie pro zbytek sezóny. Volkswagen je společnost s duchem velmi blízkým Atléticu a stejně tak i ‚Brouk‘,“ řekl úvodem Cerezo.

V ‚Broukovi‘ můžeme spatřovat snahu o kombinaci tradice a inovace, model, který Volkswagen nikdy neopustil, místo toho jej adaptoval na trendy nejrůznějších ér, aniž by se vytratila jeho nejhlubší podstata. Paralela je evidentní. Stejným způsobem jako si ‚Brouk‘ ubránil své původní hodnoty, udrželo Atlético Madrid po generace naživu stejné atlétské emoce ke klubu,“ dodal prezident Cerezo.

Fidel Jimenez de Parga, který na prezentaci reprezentoval německou automobilku, se zase snažil poukázat na to, že „Brouk“ je pro Colchoneros jak dělaný, protože mu přináší štěstí: „Když se ‚Brouk‘ zrodil, Atlético už mělo dva tituly. V devadesátých letech prošel model stejně jako klub velkým redesignem a byl z toho double v sezóně 95/96. Nyní jsme tu s novou edicí ‚Brouka‘, tudíž doufáme, že opět přineseme štěstí a zažijeme spolu ještě mnoho úspěchů.

Komentáře (7)
  1. Bože to sou zase kecy :D motor plný síly a energie, prostě Cerezova klasika.
    Takový trochu danajský dar ale bych řekl, dopadne to myslím stejně jak s KIA, se kterou hráči vůbec nechtěli jezdit a povezou se radši ve svých bávech. To Real nebo Barca dostávají aspoň Audiny :-/

  2. Díky Bohu že to hnusný logo VW nemusíme mít na dresech :-!

  3. cerezo a fotky *ROFL* chudak godin si ve videu samym nedockanim na svyho brouka zacal kousat nehty :D


Komentáře

No trackbacks yet.