Atlético Madrid CZ/SK

Atlético usiluje o Bruna Soriana

22/07/2012 15:22 // Sebyk // 678 zobrazení // zdroj: marca.com

Atlético by rádo do svých řad získalo Bruna Soriana z Villarrealu, na dostupnost osmadvacetiletého defenzivního záložníka se již zástupci Madriďanů vyptávali u vedení Žluté ponorky.

Po čtyřnásobném španělském reprezentantovi velmi touží trenér Diego Simeone, který po odchodu Paula Assunçãa v týmu postrádá klasického štítového hráče.

Transferu ke Colchoneros by se vůbec nebránil ani sám hráč, který je ze zájmu Atlética nadšený a přestup do španělské metropole vidí jako další krok ve své kariéře.

Nepřekonatelným problémem však pro červenobílé zůstává záložníkova cena. Prezident Villarrealu Fernando Roig se i přes sestup do Segunda División nechal slyšet, že nemá důvod prodávat své hvězdy pod cenou – Bruna si podle svých slov cení na částku pohybující se mezi 12 a 14 miliony euro.

Že Roig opravdu nemluví jen tak do větru, nedávno dokázal tím, že za Bruna odmítl desetimilionovou nabídku Valencie. Ta se následně raději rozhodla pro levnější variantu v podobě Fernanda Gaga. Atlético se prý bude snažit snížit Brunovu cenu tím, že by do celé operace zahrnulo jednoho ze svých hráčů. Již dříve Villarreal projevil zájem o Diega Costu a při odchodu Marca Rubéna a zájmu o služby Giuseppeho Rossiho by se Žluté Ponorce mohl útočník hodit.

Komentáře (0)

Žádné komentáře.


Komentáře

No trackbacks yet.