Atlético uhrálo se Saprissou jen bezbrankovou remízu

05/08/2012 23:33 // Sebyk // 529 zobrazení // zdroj: atleticofans.com

Atlético se dnes ve čtyři hodiny ráno středoevropského času utkalo v Kostarice s místním Deportivem Saprissa, své fanoušky, kteří si na jeho zápas počkali, případně přivstali, však výsledkem ani předvedenou hrou příliš nenadchlo. I přes viditelnou převahu totiž Colchoneros se svým o poznání méně slovutným soupeřem pouze remizovali 0:0. Tým kouče Simeoneho tak udělal tečku za svým krátkým americkým turné.

V základní sestavě se na místě pravého beka překvapivě objevil Kader, který zatím během přípravy podává vynikající výkony, důvěru opět dostal i Raúl García. Pamplonskému odchovanci se však dnešní zápas hrubě nepodařil, vázla zejména jeho spolupráce s Radamelem Falcaem. Během nezáživného prvního poločasu toho mnoho k vidění nebylo, Atlético si vypracovalo své první dvě šance až v závěru dějství, ani jednu z nich však zabiják El Tigre neproměnil.

Hru červenobílých neoživila ani střídání ve druhé půli, kdy se na hřiště namísto Cristiana Rodrígueze a Raúla Garcíi podívalo duo odchovanců Borja a Óliver. Největší aktivitou hýřili krajní obránci Filipe a Kader, jejich centry však pozorná obrana domácích bez problémů odvracela. Jediný zaznamenáníhodný moment druhého dějství tak přinesla 89. minuta, kdy Cata Díaz uviděl po tvrdém faulu druhou žlutou a musel předčasně do sprch. Atlético nyní čeká cesta zpět do Španělska, kde se 11. srpna postaví v souboji o Trofeo Teresa Herrera domácímu Deportivu La Coruña.

Sestava: Courtois - Kader, Miranda, Cata Diaz, Filipe - Gabi (80. Mario), Tiago - Arda, Cebolla (62. Óliver), Raúl García (75. Borja) - Falcao