Atlético Madrid CZ/SK

Atlético údajně přijalo nabídku Galatasaraye za Forlána

21/06/2011 12:02 // Sebyk // 366 zobrazení // zdroj: as.com

Odchozího Tomáše Ujfalušiho by do Turecka mohl následovat další hráč Atlética – Diego Forlán. Klub údajně už ve čtvrtek přijal nabídku Galatasaraye, který tvrdí, že možnost přestupu uruguayského snipera do Istanbulu je padesát na padesát. Samo Atlético se chce Forlána zřejmě zbavit – poslední sezona se Uruguayci hrubě nepovedla a rozhádal se s vedením i trenérem.

Madridský klub tuší, že tohle je poslední šance, jak se své vybledlé hvězdy – včetně jejího doslova astronomického platu – zbavit a výměnou za ni dostat ještě nějaké ty peníze. Šéf klubu Gil Marín navíc v jednom z nedávných rozhovorů v podstatě vyloučil Forlána z komunity Atlétů: “Atlético je všechno. Myslím, že celý jejich spor vznikl z toho, že Quique ani Forlán nemysleli na Atlético.” Zároveň však zmínil, že je ochotný dát Forlánovi novou šanci: “Všechno ale začíná nanovo.”

Samotnému Uruguayci se z Atlética příliš nechce (což je vzhledem k jeho více než slušnému platu velmi dobře pochopitelné). Svou budoucností se prý navíc neplánuje zabývat dříve než po turnaji Copa América (tedy na konci července); Atlético ale potřebuje Forlánovo rozhodnutí uspíšit – na radaru Galatasaraye jsou totiž i taková esa jako Didier Drogba nebo Javier Saviola. Zástupci obou zainteresovaných klubů by tak mohli v nejbližší době odletět do Jižní Ameriky, aby zde celý přestup dotáhli – Cachovi prý bude dokonce už zítra nabídnut lukrativní čtyřletý kontrakt. Zdroj z Forlánova blízkého okolí se však vyjádřil, že Uruguayec do Turecka přestoupit vůbec nechce.

Mimo Galatasaray se o Forlána nově zajímá také italská Neapol.

Komentáře (0)

Žádné komentáře.


Komentáře

No trackbacks yet.