Atlético Madrid CZ/SK

Atlético stále potřebuje prodávat, hledá však i posily

06/08/2012 17:29 // Sebyk // 836 zobrazení // zdroj: as.com, marca.com

Atlético sice již prodejem Álvara Domíngueze a Eduarda Salvia nashromáždilo nějakých dvacet milionů, do konce léta však potřebuje nutně sehnat dalších deset, aby mohlo splatit stávající dluh Portu za přestup Radamela Falcaa. Obětí této operace by se měl podle všeho stát další stoper Diego Godín.

O služby uruguayského obránce je dlouhodobý zájem jak na Ostrovech, kde jej sleduje ropné duo Chelsea a Manchester City, tak i v Itálii. Právě z Apeninského poloostrova pochází největší kandidát na jeho získání – tamější AC Milán se po prodeji Thiaga Silvy poohlíží po náhradě a do oka jim padnul lídr obrany Colchoneros. Pokud se Atléticu nepodaří prodat Godína, měl by na řadu přijít další střední bek – tentokrát Miranda.

Případný odchod Godína či Mirandy by si samozřejmě vyžádal příchod nové posily do středu obrany, kterou by se s největší pravděpodobností stal Alberto Botía ze sestupivšího Sportingu Gijón. Po prodeji Salvia se sportovní ředitel Caminero poohlíží i po novém hráči na pozici pravého záložníka. S Barcelonou prý nadále jedná o hostování mladíka Cristiana Tella, který nemá pod novým koučem Titem Villanovou jistou pozici v týmu.

Komentáře (2)
  1. Tella bych bral, ale prodávat s v současnosti Godína? To je *WALL2*

  2. Tello by byl „Majstrštyk“. Neuvěřitelně podceňovanej hráč.


Komentáře

No trackbacks yet.