Atlético Madrid CZ/SK

Atlético se vzdalo Griezmanna, Valera zřejmě odejde

11/08/2011 12:44 // Andres // 672 zobrazení // zdroj: marca.com

To, co se nabízelo po příchodu Ardy Turana, se dnes stalo realitou – Atlético se vzdá všech dalších pokusů o získání Antoina Griezmanna. Ředitel Atlética Gil Marín prý bude respektovat stanovisko vedení Realu Sociedad, které svou mladou hvězdičku označilo za neprodejnou a odmítlo poslední nabídku ve výši 9 milionů plus další jeden hráč.

Končí tak další z letních telenovel, kdy mladý Francouz nejdřív všechny seznámil s tím, že touží odejít do Atlética, aby posléze svá prohlášení označil za překroucená a řekl, že nikdy odejít nechtěl. Tato jeho strategie měla za účel pravděpodobně získání lepšího kontraktu, což se mu nakonec také podařilo.

Mezitím to vypadá, že tým Atlética po šesti letech opustí Juan Valera, který doplatí na přetlak hráčů v prvním týmu. Pravý křídelník má namířeno do Getafe, které o něj mělo již delší dobu zájem. Samotné kluby jsou již údajně dohodnuty na přestupové částce, vedení Getafe teď již zbývá jen doladit detaily ohledně hráčova platu. Dalším, kdo tým Atlética opouští, je Raúl García, jehož přestup do Osasuny by měl být oznámen začátkem příštího týdne.

Komentáře (0)

Žádné komentáře.


Komentáře

No trackbacks yet.