Atlético Madrid CZ/SK

Atlético představilo svůj letošní kalendář solidarity

04/01/2012 13:44 // Sebyk // 1 582 zobrazení // zdroj: clubatleticodemadrid.com

Atlético Madrid v uplynulých dnech představilo svůj letošní kalendář solidarity, který připravilo společně s madridskou Nadací pro děti trpící Downovým syndromem. Výtěžek z prodeje půjde právě na konto této dobročinné organizace. Ceremoniálu se zúčastnilo hned několik členů vedení klubu – prezident Enrique Cerezo, prezident Nadace solidarity Atlética Adelardo Rodríguez i její čestný ambasador Enrique Collar, přítomna byla i prezidentka ženské části klubu Lola Romero -, nechyběli samozřejmě ani samotní fotbalisté a fotbalistky Rojiblancos, doprovodil je i trenérský tým včetně nového kouče Diega Simeoneho.

Po úvodním projevu, kde Enrique Cerezo zdůraznil, „jak moc je Atlético Madrid rádo, že tímto způsobem může každým rokem s pokorou pomoci těm, kteří naši pomoc potřebují. Skvělým příkladem někoho, kdo takto ostatním pomáhá, je madridská Nadace pro děti trpící Downovým syndromem, a my jsme potěšeni, že ji v jejím úsilí můžeme podpořit. Je to boj týkající se nás všech a o to důležitější je to pro nás závazek.“

Pak již přišlo na řadu samotné zveřejnění kalendáře, který představili hráči a hráčky spolu s dětmi z Nadace. Každé z nich dostalo na památku velkou zarámovanou fotografii, na které jsou zvěčněni po boku některého z fotbalistů Atlética. Mimo této dobročinné akce se hráči Rojiblancos již dříve zúčastnili i tradiční vánoční pochůzky po několika nemocnicích v Madridu, kde se snažili dárky a návštěvou potěšit ty, kteří museli na lůžku zůstat i během svátků a nemohli Vánoce strávit doma se svou rodinou.

Komentáře (14)
  1. Foto nie je??..nasu prezidnetku a hracky by som si rad pozrel :-)

  2. No žádná sláva co si budem.. Jejich hra je beztak lepší, než těch našich šulibrků..


Komentáře

No trackbacks yet.