Atlético otevřelo stadion Fernanda Torrese výhrou 3:0

02/09/2011 15:48 // Andres // 538 zobrazení // zdroj: atleticofans.com

Jak jsme vás již informovali, Atlético Madrid bylo Fuenlabradou pozváno ke křestu nového stadionu, který byl pojmenován po odchovanci Atlética Fernandu Torresovi, jenž se v této části předměstí Madridu narodil.

Sám El Niño se bohužel zápasu zúčastnit nemohl, protože tráví tyto chvíle na reprezentačním srazu se Španělskem, na nový stadion se tak alespoň podíval při jeho oficiálním otevření v březnu tohoto roku.

Včerejší noc byla ve znamení návratu Sergia Asenja na trávníky a debutu Pizziho – i oni se nakonec podíleli na celkové výhře 3:0 pro Atlético.

Hned ve 4. minutě otevřel skóre zápasu útočník B-týmu Collado a po půl hodině hry bylo skóre navýšeno Mariem Suárezem.

Do druhého poločasu přivedl Manzano na trávník šest nových tváří, z nichž jednou byl i Pizzi, který při svém neoficiálním debutu výkonem velmi příjemně zaujal.

Ve druhém poločase opět Atlético svého soupeře z Tercera División (čtvrtá španělská liga) přehrávalo. Gabiho gól byl ještě pro offside neuznán, těsně před závěrečným hvizdem však Juanfran vybídl ke skórování dalšího útočníka béčka Pedra a ten se nemýlil.

Sestava: Sergio Asenjo (75. Iago); Antonio López (70. Kader), Pulido, Miranda, Filipe Luis (46. Javi Manquillo); Tiago (46. Gabi), Assunçao (70. Cidoncha), Mario Suárez (46. Noguera); Reyes (46. Juanfran), Adrián (46. Pizzi) y Collado (46. Pedro)

Góly: 4. Collado; 29. Mario Suárez; 88. Pedro