Atlético Madrid CZ/SK

Atlético odmítlo nabídku za Ardu, se kterým počítá na pozici Diega

18/06/2012 14:49 // Sebyk // 1 007 zobrazení // zdroj: as.com, mundodeportivo.com

Ředitel klubu Gil Marín před letním přestupovým oknem prohlásil, že mimo Diega klub udrží všechny hráče z vítězné bukurešťské jedenáctky a zatím se svůj slib snaží plnit. Za jednoho z klíčových hráčů týmu – Ardu Turana – podle slov jeho agenta Ahmeta Buluta v uplynulých týdnech dorazila lukrativní nabídka ze zahraničí, na tureckého záložníka se vyptávaly i další kluby, vedení Atlética však prohlásilo, že „Arda není na prodej“ a všechny nabídky smetlo ze stolu. Ve španělském tisku se spekuluje, že zájem o tureckého šikulu jeví zejména trojlístek Paris Saint-Germain, Anži Machačkala a Manchester City.

Zároveň se začíná rýsovat, kdo že nakonec v týmu zastoupí odcházejícího tvůrce hry Diega. Jako velmi pravděpodobná se jeví být možnost, že žádná přímá náhrada za Brazilce nepřijde a Atlético jej nahradí z vlastních hráčských zdrojů. Trenér Diego Simeone totiž na pozici playmakera počítá právě s Ardou Turanem, kterého by na křídlech mělo v ideálním případě doplňovat trio Cristian Rodríguez, Salvio a Adrián. Vyloučený však stále úplně není ani Diegův návrat. Ty nejdivočejší spekulace naznačují, že by se Brazilec mohl pokusit o rozvázání kontraktu se svým stávajícáím zaměstnavatelem Wolfburgem a zadarmo se upsat Atléticu, kde by přistoupil i na snížený plat.

Komentáře (6)
  1. co by delal v city? O:-)

  2. Taky nechápu, ale vzhledem k tomu, že se v Manchesteru prý nepočítá s Nasrim, tak kdo ví. :D

  3. No s nepříchodem Diega jsem se už smířil, to že by rozvázal smlouvu s vlkama by asi byla velká šílenost i na takovýho magora jako je Felix Magath.. No než aby měl přijít předraženej Jurado, nebo někdo takovej, tak radši ať se do středu fakt přesune Arda, stejně si myslím, že tohle bude pro něj nejpřirozenější post, a že druhou sezonu bude mít ještě lepší než tu uplynulou.. Akorát ještě někdo musí tutově přijít na křídlo..


Komentáře

No trackbacks yet.