Atlético Madrid CZ/SK

Atlético Madrid zamířilo do Kolumbie ke třem přátelským utkáním

14/05/2012 18:40 // Andres // 745 zobrazení // zdroj: marca.com

Hráči Atlética Madrid se v hlavním městě Španělska jen otočili a už zamířili Kolumbie, kde je čeká závěr sezóny v podobě tří přátelských utkání. Turné, které bude zároveň rozlučkou Luise Perey (a pokud se naplní přestupové spekulace, tak i možná i Radamela Falcaa) ve své domovině, skončí 24. května.

Celý první tým Atlética už odletěl do Bogoty, kde přistane v 16 hodin místního času. Tam se k nim zítra připojí i útočník B-týmu Pedro Martín a dvojice Joel a Pulido, která trávila jaro na hostování v Rayu Vallecano. Pobyt v hlavním městě Kolumbie bude zakončen utkáním s místními Millonarios FC, které se sehraje 17. května od 2:00 v noci středoevropského času.

Odtud budou Rojiblancos pokračovat do Cali, kde se utkají 19. května od 22:00 s Américou. Ta do jisté míry sdílí s Atléticem osud, který Madriďané prožili na přelomu tisíciletí. Druhý nejúspěšnější klub kolumbijské historie nyní bojuje ve druhé lize.

Nejnovější zastávkou se pak stalo město Neiva, kam tým odcestuje 22. května, aby zde Colchoneros během následující noci, od 1:30 SELČ odehráli utkání s Atlético Huila. Diego Simeone naopak vyloučil, že by turné mělo pokračovat dále do Venezuely, kde byly v jednání další zápasy.

Po skončení turné 24. května oba Kolumbijci zůstanou ve své zemi, aby se připojili k národnímu týmu. Do Španělska se nebude vracet ani trenér Simeone a jihoameričtí hráči, který začíná dovolená.

Komentáře (2)
  1. tak koukam, ze ani jeden pratelak asi neuvidim :D


Komentáře

No trackbacks yet.