Atlético Madrid CZ/SK

Atlético jedná s Volkswagenem o sponzorství

08/10/2011 17:53 // Andres // 456 zobrazení // zdroj: as.com

Vedení Atlética Madrid pokračuje ve vyjednávání s několika nadnárodními společnosti ohledně uzavření sponzorské dohody. Jednou z kontaktovaných firem je Volkswagen, německý výrobce automobilů.

Los Colchoneros nechtěli letos nic uspěchat a začali tuto sezónu bez sponzora, který by „zdobil“ hruď našich hráčů. Finanční situace si však žádná spíš dříve než později nějakého poskytovatele dotací lapit. A právě s Volkswagenem má Atlético podle deníku AS velmi dobré vztahy. Prezident WolfsburguFrancisco Javier Garcia Sanz, se kterým se ředitelé madridského klubu měli tu čest seznámit při dlouhém vyjednávání hostování Diega, totiž zároveň slouží jako člen představenstva v německé automobilce.

Atlético Madrid ale nepřestává hledat i jinde, zejména na rostoucím asijském trhu. Jeho požadavky zůstávají stejné – dlouhodobější smlouva na zhruba šest milionů euro ročně. Vedení však počítá s tím, že se na dresech nový sponzor neobjeví dříve, než na začátku nového roku, kdy budou velké společnosti plánovat mimořádné výdaje pro další rok.

Komentáře (0)

Žádné komentáře.


Komentáře

No trackbacks yet.