Atlético Madrid CZ/SK

Atlético hraje tvrdě. ,,Naučili jsme se hodně od vás, Cristiano,“ říká Cerezo

30/11/2011 18:44 // Andres // 874 zobrazení // zdroj: as.com; marca.com

Jedno letošní Derbi madrileño už je nějaký den za námi, stránky novinových plátků však plní stále. Před pár dny se konal galavečer k udílení cen AS a shoda náhod posadila zástupce Atlética Madrid, prezidenta Enrique Cereza, k jednomu stolu s Cristianem Ronaldem. Hvězdný útočník odvěkého rivala si nemohl odpustit poznámku k sobotní tvrdé hře Colchoneros a zajímavá výměna slov byla na světě.

Enrique Cerezo přišel zasednout k svému stolu, kde už na něj čekal trochu nervózní Cristiano. Potřásl si rukou s jeho agentem, Jorge Mendesem, a letmo pozdravil zbytek osazenstva u stolu, zatímco Cristiano Ronaldo jej probodával svým pohledem. Měl k tomu taky svůj důvod – zákrok Luise Perey odnesl podvrtnutým kotníkem.

Když se oba konečně potkali pohledem, spustil Cristiano, co si připravil. „To je za ty kopance platíte?“ řekl a naznačoval rukama zákrok Perey. „Hodně jsme se od vás poslední dobou naučili,“ opáčil prezident Atlética. „Minimálně pět červených karet,“ nastiňoval naštvaně útočník Realu Madrid, kolik Atlétů mělo podle něj jít předčasně do sprch. „Vy jste ti, kdo poslední dobou hodně faulují. Pepe, Carvalho, Ramos, ten malý s hodně vlasy…“ vyjmenovává Cerezo. „Marcelo!“ napovídá dáma stojící u stolu. „Marcelo, to je on!“ dodává Cerezo. „Mluvíte o těch nejlepších na světě…“ odsekl Cristianu, kterému zřejmě nechutnala vlastní medicína. Už asi zapomněl, jak minulý rok zákrok Arbeloy podvrtnul kotník Reyesovi.

Colchoneros tvrdí muziku i v Evropské lize

Aby toho nebylo málo, diskutuje se i o tvrdé hře Atlética Madrid v Evropské lize. Během doposud odehraných čtyř zápasů se dopustili 87 přestupků, které rozhodčí odpískal jako faul, což znamená 21,75 faulu na jeden zápas. Tato čísla činí ze španělského klubu nejvíc faulující tým v této soutěži.

Žebříček jednotlivců v této disciplíně rovněž patří Atléticu. Hráčem s nejvíce spáchanými fauly na kontě je Gabi. Střední záložník Rojiblancos má s 18 přestupky pohodlný náskok na druhé Karima Guedeho ze Slovanu Bratislava a Ariela Borysiuk z Legie Varšava, kteří se dopustili jen 14 prohřešků.

Zmíněná čísla mohou být lehce zavádějící. Los Colchoneros totiž v zápasech skupiny Evropské ligy obdrželi jen 7 žlutých karet znamenající solidních 1,75 karty na zápas. Červenou kartu pak neuviděl žádný hráč Atlética.

video incidentu Cerezo vs. Cristiano Ronaldo

Komentáře (3)
  1. cerezo :D:D*BRAVO**BRAVO*
    aspon ze ten nam narozdil od gila prinasi cas od casu nejakou tu radost. spravny to reprezentant cirkusu atletico O:-)

  2. Konečne debata na úrovni rivalských mužstiev :D Nie ako reči, že Casillas nás chce vidieť bojovať o titul každý rok, atď. S tým by ich mal niekto poslať k Chuck Testovi na taxidermiu.
    Nech sa len hecujú, aspoň Realu sťažíme ďalšie derby. Ak to bude znamenať 7 zlomených nôh, je mi to jedno. Keď sa niekomu nepáči, nech ide hrať alebo pozerať šach, alebo curling. Futbal je kontaktná hra a proti technicky lepšiemu súperovi sa dá hrať len takto. Zastrašiť, aby si nedovoľovali 1 na 1 a brejkovať. Aj za polárnou čiarou som pozeral ten zápas, ale len do 3:1. :-[ Potom prišla na rad vodka. *JOKINGLY*

  3. Mě nejvíc pobavila ta ženská jak jim vleze z ničeho nic do rozhovoru *ROFL* „Marcelo!“ *WASSUP* :D


Komentáře

No trackbacks yet.