Atlético Madrid CZ/SK

Atlético – Celtic: Ohlasy trenérů

16/09/2011 19:07 // Andres // 471 zobrazení

První utkání Atlética ve skupině I Evropské ligy máme za sebou. Co k němu řekli po zápase trenéři na tiskové konferenci?

Kouč Celticu Neil Lennon neviděl výkon svých svěřenců příliš černě: „Začali jsme špatně, ale postupem času jsme se dostávali do utkání a skoro jsme vyrovnali. Nejsem spokojený s tím, že jsme prohráli, ale doufám, že si hráči z toho, co dnes předvedli, něco vezmou,“ řekl skotský trenér.

Lennon se vyjádřil i ke dvěma postavám v sestavě Atlética: „Myslím, že hráč s číslem 14, Gabi, měl velké štěstí, že dohrál zápas. Bylo tam několik zákroků, kdy nehrál míč,“ postěžoval si Lennon trošku na rozhodčí. „Diego je skvělý hráč, takoví se těžko brání. Atlético mu bude sedět,“ řekl kouč Celticu, který Brazilce přirovnal k Decovi.

Atlético sice ztratilo hráče jako Forlán nebo Kun, ale myslím, že mají šanci Evropskou ligu vyhrát,“ zakončil své vystoupení Neil Lennon.

Ve VIP sálu jej vystřídal Gregorio Manzano. „Nic jsme na naší hře nemuseli měnit a i tak jsme umlčeli ty, kteří nám vyčítali, že jsme ve dvou zápasech neskórovali,“ začal Manzano. „Je jedno kdo dal gól, hlavní je výhra, ale je skvělé, že se trefili Falcao a Diego a i Arda málem skóroval,“ řekl El Profesor, který jistě ví, jak byl gól důležitý pro jejich psychiku.

Manzano však zdůraznil, že je mu jedno, kdo je v týmu za hvězdu a kdo ne: „Považuji všechny za rovné. Posuzuji hráče podle kondice a formy.

Kouč se taky vyjádřil k situaci v bráně: „Pozice brankáře je otevřená, ale v dohledné budoucnosti zůstanu u Courtoise. Asenjo byl povolán za odměnu po návratu po zranění,“ řekl před odchodem Manzano.

Komentáře (0)

Žádné komentáře.


Komentáře

No trackbacks yet.