Atlético Madrid CZ/SK

Atlético – Celtic: Ohlasy hráčů

16/09/2011 22:19 // Andres // 511 zobrazení

Po utkání s Celticem byli kromě trenérů vyzpovídáni samozřejmě také hráči. V mix zóně se postupně vystřídali DiegoFalcao Godín, k utkání se dále vyjádřil také Koke a dnes se o něm na tiskové konferenci nezapomněl vyjádřit také Mario Suárez.

Novináři samozřejmě hned po zápase uspořádali hon na hvězdu zápasu, Diega, který dal svůj premiérový gól v dresu Atlética a ještě přidal asistenci. „Byl to báječný večer, na který nikdy nezapomenu. Musím poděkovat všem fanoušků, hráčům, trenérům, protože to byl úžasný pocit,“ hýřil nadšením brazilský playmaker.

Víme, že máme mnoho nových hráčů a je tu ještě hodně prostoru pro zlepšení, ale důležité je, že máme tři body. Dnes jsme čelili velmi složitému soupeři, který dobře bránil a vynikal v protiútocích, ale zahráli jsme dobře, dali jsme dva góly a vytvořili si mnoho dalších šancí,“ zhodnotil Diego utkání.

Středem zájmu se stal i Falcao, střelec úvodní branky. „Bylo skvělé, že jsme dali tak rychle gól. Měli jsme díky tomu utkání ve svých rukou a mohli jsme v klidu kontrolovat míč. Dobře jsme hráli už proti Valencii, ale tam se nám nepodařilo skórovat. Je tu hodně nových hráčů a s každým zápasem se víc a víc poznáváme,“ poskytl svůj pohled na zápas Falcao.

Na otázku, zda je spokojen, že dal první gól za Atlético, odpověděl: „Důležité je vždy vyhrát. Pokud k tomu navrch přidám gól, tím líp pro mě.

Diego Godín se vrátil do sestavy Atlética po delší odmlce, kterou zavinila jeho ne stoprocentní kondice. Spekuluje se také, že není zrovna Manzanovým favoritem na pozici stopera a v zimě by mohl odejít. Nic takového si však Uruguayec nepřipouští: „Vždy doufám v příležitost zahrát si a v  týmu se cítím dobře. Myslím, že mu mám hodně co dát. Je ideální, že jsme začali Evropskou ligu výhrou.

Důležitost úvodní výhry zdůrazňuje i Koke: „Je důležité, že jsme v soutěži začali dobře. Minulý rok se nám to nepodařilo a pak jsme vypadli,“ připomněl mladý záložník úvodní prohru s Arisem.

Dnes po tréninku se pak konala další z obvyklých tiskových konferencí, na níž byl tentokrát hostem Mario Suárez. Diskuse se samozřejmě opět točila kolem včerejšího zápasu. „Hráli jsme dobře stejně jako v předchozích zápasech, rozdílem však bylo, že tentokrát nám to tam spadlo,“ řekl Mario k zápasu.

S takovým složením by byl hřích nedržet míč. Navíc máme na každou pozici dva hráče – důkazem budiž, že trenér udělal ke včerejšímu zápasu šest změn a tým stejně dokázal odvést požadovanou práci,“ dodal záložník, který má za úkol starat se především o defenzivní činnost týmu.

Na řadu přišly i v poslední době oblíbené výroky Cristiana Ronalda o tom, že lidi na něj pískají, protože je krásný, bohatý a oni mu závidí. Co na to řekl kudrnáč z Atlética? „Mě zajímá jenom moje práce a Atlético. Navíc se mi líbí holky, takže to nemůžu nijak komentovat,“ usmál se Mario.

Komentáře (0)

Žádné komentáře.


Komentáře

No trackbacks yet.