Atlético Madrid CZ/SK

Atlético by rádo Osvalda

05/06/2011 17:24 // Andres // 680 zobrazení // zdroj: mundodeportivo.com

Daniel Osvaldoje toto léto vskutku žádaným zboží. Obdiv ostatních manažerů si vysloužil svými letošními výkony, kterými táhnul, ač nakonec neúspěšně, Espanyol do evropských pohárů a ke kterým přidal 13 gólů.

Jedním z horkých zájemců je mimo jiné Atlético Madrid, kterému sám Osvaldo na jaře nasázel dva góly a které by jím rádo nahradilo Agüera či Forlána. Údajně již padla nabídka ve výši 15 milionů eur, což je polovina Argentincovy výkupní klauzule, Espanyol však nehodlá jít pod 20 milionů. Kouč Espanyolu, Mauricio Pochettino, k tomu dodal, že považuje Osvalda za základní kámen svého kádru a Espanyol bude toto léto prodávat jen v případě dobrých nabídek.

Atlético v boji o tohoto pětadvacetiletého útočníka čelí vážné konkurenci. Je jí Mark Hughes, který na stánku Espanyolu špehoval Osvalda po několik zápasů. Proslýchalo se, že v půlce května, ještě když byl koučem Fulhamu, za Osvalda nabídl 10 milionů liber. K přestupu očividně nedošlo, pravděpodobně budoucí trenér Aston Villy však bude dost možná chtít vidět Osvalda ve fialovomodrém dresu Villans. O hráče má také zájem španělská Sevilla, která si však možná nakonec postačí s angažováním Manu del Morala.

Komentáře (0)

Žádné komentáře.


Komentáře

No trackbacks yet.