Atlético Madrid CZ/SK

Atlético blízko získání Diega? Gio míří do Málagy…

30/06/2012 14:22 // Sebyk // 683 zobrazení // zdroj: wolfsburger-nachrichten.de, marca.com, oem-com.mx, nuevofootball.com, goal.com, vavel.com

Německý tisk dnes přinesl zprávu, že je Atlético velmi blízko získání Brazilce Diega na trvalý přestup. Colchoneros jsou s playmakerem, který v Madridu tento rok hostoval, údajně již dohodnutí na podmínkách smlouvy – pro Diega je připravena tříletý kontrakt s ročním příjmem 4 miliony euro. Společnou se svými protějšky z Wolfsburgu prý Atlético našlo i ohledně přestupové částky – Vlci jsou ochotni svou hvězdu uvolnit za 10 milionů euro. Tuto částku by měl madridský klub získat z prodejů Álvara Domíngueze a Eduarda Salvia.

Jasněji začíná být i ohledně budoucnosti Giovaniho dos Santose, o kterého se podle nejrůznějších spekulací intenzivně zajímá i Atlético Madrid. Mexický ofenzivní záložník, jenž by se měl v tuto chvíli nacházet na reprezentačním srazu výběru Mexika do 23 let, se kterým se představí na Letních olympijských hrách v Londýně, dostal od mexického svazu povolení odcestovat do Evropy, aby mohl vyřešit svou budoucnost.

Gio, se kterým jeho Tottenham nepočítá, je podle všeho k mání za výprodejovou cenu a jeho touhou je návrat do Španělska. Mezi jeho nejvážnější nápadníky patří Sevilla, Málaga a Atlético, přičemž to byl právě madridský klub, který média dlouho považovala za největšího favorita na získání Giova podpisu. V tuto chvíli to však vypadá, že se šikový Mexičan stane první letní posilou Málagy.

Komentáře (1)
  1. podle nekterejch zdroju je gio k mani za dva mega! to mi nerikejte, ze nemame dva miliony, abychom ho koupili. jestli navic zamiri do sevilly nebo malagy, tak me jebne %-)
    diego bych si hrozne moc pral, ale pokud by to meli odesrat salvio (a dominguez), tak to proste ne, dekuji…


Komentáře

No trackbacks yet.