Atlético Madrid CZ/SK

Atlético B zakončilo podzim nudnou plichtou se Sanse

20/12/2011 13:27 // Sebyk // 616 zobrazení // zdroj: madridatleticos.com

V posledním zápase podzimní části ligy se béčko Atlética utkalo s madridskými sousedy ze San Sebastián de los Reyes. Tečka za první polovinou sezony to byla poměrně nudná, oba týmy si po právu rozdělily bod za remízu 0:0. Mladým Rojiblancos znatelně chyběl vykartovaný Alberto Noguera, který, ač se v posledních týdnech zrovna nepotkal s formou, by se v tomto zápase cítil jako ryba ve vodě.

Utkání nabídlo spíše boj ve středu hřiště, i když aktivněji si počínalo domácí Sanse – brankář Iago byl však pozorný. První pořádná šance Atlética přišla až ve druhé půli, Luqueho střela se však neujala. Trenér Milinko Pantić se pokusil zvrátit průběh zápasu ofenzivními střídáními, která hru naší rezervy rozhodně oživila a málem přinesla i kýžené ovoce, hlavičky N’Doyeho a Sergia Marcose však mířily těsně mimo.

Po všech stránkách nezáživný zápas tak skončil zaslouženou dělbou bodů za remízu 0:0. Atlético B přezimuje na osmém místě tabulky se ztrátou sedmi bodů na pozice zaručující účast v play-off. Z posledních třinácti utkání sice Pantićova parta prohrála jen v domácím derby s Castillou, celkem v devíti z osmnácti odehraných duelů však rezerva Atlética vybojovali jen remízu. Příští zápas se odehraje po vánoční přestávce 7. ledna a Atlético B v něm doma přivítá dalšího madridského souseda, tentokrát Leganés.

Sestava: Iago – Regalón, César, Míchel, Javi Cantero – Fer, Sergio Marcos – Kader, Luque (70. N’Doye), Saúl (81. Cidoncha) – Gerard (55. Collado)

Komentáře (4)
  1. Chyběl Pedro, jinak bychom je rozdrtili >:o *JOKINGLY*
    Jedna věc mi ale není jasná. Proč Manquillo, když se tak předvedl, už není povolávám aspoň do béčka, které klasického pravého obránce ani nemá?

  2. njn, tomu tymu proste chybi nejaka osobnost, vyspelej hrac, kterej by rozhodnul zapasy. pak to dopada takhle, ze spoustu zapasu, kde se melo vyhrat, se jen remizovalo… %-)


Komentáře

No trackbacks yet.