Atlético Madrid CZ/SK

Atlético B zahájilo sezonu bezbrankovou remízou

23/08/2011 17:52 // Sebyk // 565 zobrazení

Béčko Atlética zahájilo novou sezonu Segundy B1 bezbrankovou remízou na stadionu nováčka z Toleda. Premiéru na lavičce madridských mladíků si odbyl Milinko Pantić, ani přítomnost této legendy červenobílých však naše Canteranos nenabudila k nikterak vynikajícímu výkonu. Atlético mělo sice podle předpokladů více ze hry, na tři body to bylo ale zkrátka málo.

Pantić poslal na hřiště tým v rozestavení 4-1-2-1-2, překvapivě jenom na lavičce začal jeden z tahounů béčka z minulé sezony Sergio Marcos. Před nejlepším střelcem Atlética B z loňského ročníku Colladem pak dostal přednost objev z letní přípravy Pedro, který na hrotu doplnil super-talenta Saúla Ñígueze. V průběhu prvního poločasu kontrolovali hru převážně domácí, bylo to však Atlético, které si vytvářelo více šancí – Fer ani Cidoncha, který v minulé sezoně nastupoval za Atlético C, však svých gólovek nevyužili.

Zcela bez šancí nebylo ani odvážně hrající Toledo – brakář Iago Herrerín však oba pokusy domácího útočníka Javi Fernándeze zlikvidoval. Ve druhé půli mohli vítězství na stranu strhnout nejdříve Saúl a poté i střídající Collado, oba však v koncovce selhali. Atlético se nakonec mohlo dokonce třást o výsledek, když byl po druhé žluté vyloučen stoper César Ortiz, Toledo však přesilovku nezužitkovalo, a naši maldíci si tak do Madridu odváží bod za bezbrankovou remízu. Příští týden však budou muset doma proti Celtě B podat o poznání lepší výkon…

Toledo 0-0 Atlético Madrid B

Sestava: Iago – Fran, Regalón, César Ortiz, Javi Cantero – Fer, Cidoncha (73. Sergio Marcos), Roberto (63. Ndoye), Noguera – Saúl Ñíguez, Pedro (68. Collado)

Komentáře (0)

Žádné komentáře.


Komentáře

No trackbacks yet.