Atlético B vysoko porazilo Montañeros CF a čeká je Castilla

20/11/2011 20:02 // Andres // 539 zobrazení

V sobotu zavítalo Atlético B na hřiště doma dosud neporaženého, i když v tabulce posledního Montañeros CF.  Po sérii třech remíz se Béčko vrátilo na vítěznou vlnu ve velkém stylu, když rozdrtilo galicijský celek v poměru 6:1.

Do sestavy se po zlomenině ruky, kvůli které byl mimo dva a půl měsíce, vrátil záložník Fer López a Milinko Pantić rovněž poprvé v této sezóně nasadil do základní sestavy starého známého Sergia Marcose.

Atlético se rychle ujalo vedení, když chybě defenzívy využil v desáté minutě útočník Pedro. Rubén Rivera však ještě před zazněním píšťalky ukončující první poločas stihl vyrovnat. Montañeros drželi s nabuzeným Atléticem dlouho krok, když však po hodině hry hlavičkou Paco Regalón zvýšil na 2:1, úplně se jejich hra rozpadla.

Patnáct minut před koncem se rozjela kanonáda hostí. Střelu aktivního Pedra vyrazil gólman Rafa jen před sebe a Kader už dorážel do sítě. O osm minut později se pak Tunisan trefil ještě jednou. Mezitím však úřadoval opět Pedro, když po jeho razantní hlavičce se míč zase třepotal v síti. Vše pak zakončila proměněným rohovým kopem hlavička Césara Ortize na 6:1.

Atlético B tak dál prodlužuje svou sérii neporazitelnosti, která trvá už od 18. září. Příští týden přivítá Béčko coby tým s největším počtem branek na kontě rivala Real Madrid Castillu, se kterým rovněž bojuje o příčky zajišťující playoff.

Sestava: Iago; Regalón, César, Míchel, Cantero; Fer, Sergio Marcos; Kader, Noguera (83. Omar), Iván (85. Cidoncha);  Pedro (73. Gerard)

Góly: 10. Pedro (0:1); 42. Rubén Rivera (1:1); 62. Regalón (1:2); 76. Kader (1:3); 82. Pedro (1:4); 84. Kader (1:5); 90. César (1:6)