Atlético B složilo reparát a rozstřílelo béčko Celty Vigo

29/08/2011 23:02 // Sebyk // 251 zobrazení // zdroj: clubatleticodemadrid.com

Po bezbrankové remíze a celkově nepříliš přesvědčivého výkonu na hřišti nováčka z Toleda mělo naše béčko ve druhém kole co napravovat. Na svém hřišti přivítalo Celtu Vigo B a reparát se mu povedl na jedničku s hvězdičkou, když Galicijce rozstřílelo poměrem 4:1. Hattrickem se blýskl nejlepší střelec naší rezervy z minulé sezony Collado, skvělý zápas odehrál také nováček v béčku Cidoncha, kterému dal Pantić opět přednost před jedním z tahounů z minulé sezony Sergiem Marcosem.

Nový trenér Atlética B Milinko Pantić měl po špatném výkonu z minulého kola jistě nad čím přemýšlet a nakonec se pro tento zápas rozhodl pro několik změn. Tou nejdůležitější bylo jistě nasazení dlouhána Collada, který v útoku doplnil PedraSaúl Ñíguez se pak posunul do zálohy. Distancovaného Césara Ortize nahradil na stoperu Míchel.

Naši mladíci hned od počátku kontrolovali hru a jejich výkon byl neporovnatelný s tím, co předvedli minulý týden v Toledu. Už po dvanácti minutách poslal Canteranos do vedení Collado, který si naběhl na přesný Míchelův pas, nasadil kličku hostujícímu brankáři a poslal míč do opuštěné sítě. O sedm minut později navýšil naše vedení Javi Cantero, který si naskočil na skvěle kopnutou standardku Cidonchy. Po pětadvaceti minutách už nebylo co řešit, když Collado profitoval z kombinace mezi Cidonchou Pedrem a bez problémů zvýšil už na 3:0.

Za takto rozhodnutého stavu naše béčko zvolnilo hru, přesto dokázalo vstřelit další gól – šutér Collado se však z hattricku radovat zatím ještě nemohl, protože jeho branka nebyla kvůli spornému ofsajdu uznána. Nás dlouhán se však svého třetího zásahu přece jen nakonec dočkal, když v 73. minutě prostřelil brankáře Celty po dalším skvělém pasu Cidonchy. Mezitím stihl za hosty ještě snížit ještě Camochu, který doklepl do sítě míč po rohu. Do konce zápasu se na stavu již nic nezměnilo, a zápas tak skončil 4:1. Atlético B si tedy připisuje první letošní výhru a co víc, přidalo k tomu i pohledný fotbal.

Atlético Madrid B 4-1 Celta Vigo B

Branky: 12., 25. a 73. Collado, 19. Cantero – 47. Camochu

Sestava: Iago – Kader, Regalón, Míchel, Javi Cantero – Noguera, Fer (81. Vicente), Cidoncha, Saúl – Collado (85. Roberto), Pedro (72. Ndoye)