Atlético Madrid CZ/SK

Ashley Madison přišla se sponzorskou nabídkou

22/07/2011 22:27 // Andres // 838 zobrazení // zdroj: as.com

Atlético stále nesehnalo sponzora na dres pro příští sezónu, a tak hráči nosí krásné dresy nepošpiněné reklamou. Los Colchoneros však nejsou zrovna v nejlepší finanční situaci, a proto někoho, kdo klubu s penězi pomůže, stále hledají. Jedním ze zájemců je Ashley Madison.

Agentura Ashley Madison je vedoucí společnost na trhu v seznamování zadaných lidí. Sociální síť je zaměřená na získání milostného poměru, aniž by se to dozvěděl partner. Založena byla v roce 2002 a její služby už využívá téměř 10 milionů zákazníků v 15 zemích světa.

Sponzorská nabídka na příští tři roky už byla zaslána do kanceláří Vicente Calderóna. Společnost Ashley Madison v ní nabízí 3 miliony euro ročně. Dále společnost v nabídce vyjádřila ochotu dorovnat jakoukoliv nabídku, kterou vedení Atlética dostane a čeká, jestli začnou vyjednávání.

Ashley Madison dorazila do Španělska teprve před dvěma měsíci a jejich reklamní strategie nenechala nikoho chladným. Nejproslulejším činem bylo vyvěšení obřího plakátu přímo na Gran Vía v Madridu (obrovský bulvár v centru města) s obličeji prince Charlese, Billa Clintona, krále Juana Carlose I. se sloganem: „Co mají tito „vládci“ společného? Měli použít Ashleymadison.com.

Komentáře (0)

Žádné komentáře.


Komentáře

No trackbacks yet.